MKKP


Наші випускники



1995-1998 н.р.
«Оператор ЕОМ. Секретар-референт»
Група ЕОМ-30

Класний керівник: Пілярчук Г.Й.
Майстер в/н: Данилюк О.А (1995/96), Тхір І.Л. (1995/97), Юзьків В.О. (1997/98)

  1. Андрощук Андрій Петрович
  2. Басмат Віктор Володимирович
  3. Бойко Любов Вікторівна
  4. Бойко Ганна Вікторівна
  5. Борейко Анатолій Бориславович
  6. Бучак Ганна Василівна
  7. Винницький Василь Миколайович
  8. Гаврилюк Надія Миколаївна
  9. Гулько Леонід Леонідович
  10. Древницький Сергій Зеновійович
  11. Єднаковська Світлана Романівна
  12. Єфремкіна Євгенія Вікторіна
  13. Загозей Людмила Ярославівна
  14. Криванич Марія Василівна
  15. Максимів Ольга Зеновіївна
  16. Мудра Ірина Ярославівна
  17. Пальчик Оксана Валеріївна
  18. Паперняк Оксана Володимирівна
  19. Пащак Орися Володимирівна
  20. Попович Марія Ігнатівна
  21. Скрипник Олена Степанівна
  22. Федун Маркіян Маркіянович
  23. Хотинська Леся Зіновіївна
  24. Чирик Галина Миколаївна
  25. Шеліга Світлана Григорівна
  26. Шпитко Василь Борисович



1995-1998 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Секретар-референт»
Група ЕОМ-37п

Класний керівник:
Майстер в/н: Гамівка Н.Р. (1995), Юзьків В.О. (1996/98)

  1. Березюк  Олександр Миколайович
  2. Бортник Ярослав Володимирович
  3. Великий Олег Володимирович
  4. Галюк Олександр Миколайович
  5. Гачинський Олександр Адамович
  6. Герман Галина Богданівна
  7. Герус Галина Богданівна
  8. Глазунов Микола Вікторович
  9. Гоєк Марія Зеновіївна
  10. Гриченко Віктор Олександрович
  11. Гураль Руслан Іванович
  12. Демко Павло Володимирович
  13. Демчук Михайло Іванович
  14. Дячун Галина Михайлівна
  15. Захарійчук Марія Олексіївна
  16. Зубков Роман Богданович
  17. З’явін Любомир Йосипович
  18. Кв’ятківська Надія Осипівна
  19. Кіт Богдан Ігорович
  20. Корченова Людмила Петрівна
  21. Кулик Василь Васильович
  22. Лузан Андрій Борисович
  23. Луцишин Віталій Васильович
  24. Максим’як Олександра Михайлівна
  25. Семенів (Дідик) Оксана Богданівна
  26. Смола Оксана Володимирівна
  27. Цісар Валентин Валентинович
  28. Швед Андрій Ярославович


1996-1999 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Секретар-референт»
Група ЕОМ-30

Класний керівник: Мала Н. В.
Майстер в/н: Скоренький М.Б., Данилюк О.А.

  1. Берекета Любов Маркіянівна
  2. Бурич Наталія Іванівна
  3. Вербещук Леся Василівна
  4. Вирста Наталія Ярославівна
  5. Гора Віталій Миколайович*
  6. Жигайло Віктор Миколайович*
  7. Заблоцька Тетяна Михайлівна
  8. Заугольнова Юлія Володимирівна
  9. Іванів Оксана Михайлівна
  10. Кондрат Надія Йосипівна
  11. Конторський Андрій Євгенович
  12. Кохановська Оксана Богданівна
  13. Лісова Людмила Василівна
  14. Молодовець Наталія Михайлівна
  15. Панченко Андрій Вікторович
  16. Петрусик Лілія Василівна
  17. Псуй Наталія Орестівна
  18. П'ятківський Юрій Михайлович
  19. Римар Роман Григорович
  20. Смола Раїса Петрівна
  21. Сеньків Олександр Іванович
  22. Cтус Наталія Михайлівна
  23. Тур Людмила Петрівна
  24. Тюх Наталія Володимирівна
  25. Федорчак Олена Дмитрівна
  26. Фінчак Михайло Іванович

* після ІІ курсу переведені на відділення молодших спеціалістів


1996-1999 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Секретар-референт»
Група ЕОМ 37п

Класний керівник:
Майстер в/н: Данилюк О.А., Скоренький М.Б.

  1. Барна Віктор Михайлович
  2. Бенцал Світлана Михайлівна
  3. Богданова Людмила Олександрівна
  4. Бунт Віталій Іванович
  5. Вівчарик Оксана Павлівна
  6. Вишневська Леся Петрівна
  7. Вовк Роман Васильович
  8. Гапій Роман Михайлович
  9. Денисенко Ірина Михайлівна
  10.  Дюжок Олег Володимирович
  11. Ільків Ігор Володимирович
  12. Ковальчук Микола Анатолійович
  13. Коляса Зоряна Євгенівна
  14. Куліковська Аліна Станіславівна
  15. Левицький Андрій Васильович
  16. Мельник Маркіян Анатолійович
  17. Музика Оксана Богданівна
  18. Петрів Тарас Дмитрович
  19. Попович Галина Володимирівна
  20. Пташник Світлана Ярославівна
  21. Сорока Андрій Михайлович*
  22. Теличко Олена Миколаївна
  23. Тучак Лілія Ярославівна
  24. Фенкалін Юрій Миколайович
  25. Ясінський Олександр  Мечиславович

* відрахований за власним бажанням


1997-2000 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ»
Група ЕОМ-30

Класний керівник:Караванська О.М.
Майстер в/н: Пласконіс О. М.

  1. Басмат Тетяна Володимирівна*
  2. Войтович Лілія Степанівна
  3. Гафійчук Наталія Володимирівна*
  4. Герасимчук Юлія Романівна
  5. Грунтовська Зоя Ярославівна
  6. Даниленко Денис Володимирович
  7. Деркач Наталія Василівна*
  8. Катинська Галина Василівна
  9. Ковальова Надія Олегівна
  10. Ковальська Людмила Анатоліївна
  11.  Колодій Марія Миколаївна
  12. Крива Наталія Анатоліївна
  13. Кусмій Віталій Васильович*
  14. Липка Оксана Михайлівна
  15. Лисак Оксана Ігорівна
  16. Мельник Надія Михайлівна
  17. Михайловська Ірина Ярославівна*
  18. Овчар Наталія Володимирівна*
  19. Польовий Микола Миколайович
  20. Серединська Ілона Адамівна
  21. Сипко Андрій Миколайович*
  22. Смакоус Оксана Ігорівна
  23. Фарцабей Світлана Юліанівна
  24. Федорчак Ірина Дмитрівна**
  25. Феськова Тетяна Валеріївна***
  26. Хохолик Тетяна Орестівна*
  27. Шимон Оксана Дмитрівна**

* переведені на факультет інженерної механіки

** переведені на факультет електронних апаратів

*** відрахована за власним бажанням


1997-2000 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ»
Група ЕОМ-37п

Класний керівник:Ставицька О. В.
Майстер в/н: Олеськів С.В.

  1. Андрусишин Олексій Степанович
  2. Антонович Любомир Зіновійович*
  3. Асташкова Марія Вікторівна
  4. Бикайло Ольга Богданівна
  5. Білик Ольга Володимирівна
  6. Білявська Тетяна Вікторівна
  7. Боїло Богдан Михайлович
  8. Гонзул Віталій Петрович
  9. Грицишин Віра Романівна
  10. Дячун Володимир Мирославович
  11. Загазей Тарас Петрович
  12. Заяць Галина Євгенівна
  13. Ільчишин Оксана Дмитрівна
  14. Кашицький Ігор Іванович**
  15. Кучма Катерина Михайлівна***
  16. Михайлюк Олександр Зеновійович
  17. Ониськів Ольга Іванівна
  18. Паньков Олександр Павлович
  19. Пастернак Тетяна Юріївна
  20. Пачковська Мирослава Миколаївна
  21. Уманський Віталій Володимирович
  22.  Шешньов Віталій Вікторович
  23. Шумна Оксана Володимирівна****
  24. Шинкаренко Євген Володимирович
  25. Юстин Віктор Іванович

* переведені на факультет електронних апаратів

** переведені на факультет інженерної механіки

*** відрахована за власним бажанням

**** академвідпустка




НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: м.Тернопіль,вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 7, Технічний коледж ТНТУ, відділення професійної підготовки.

Номер телефону: 26-90-39.

Поштова скринька: MKKP@tk.te.ua.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ВИНИКЛО ПИТАННЯ?




Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання комп’ютерних професій Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя © 1995 -