MKKP

Наші випусники 2001-2005



1998-2001 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Секретар-референт»
Група ЕОМ-30

Класний керівник: Пілярчук Г.Й.
Майстер в/н: Юзьків В.О.

  1. Білий Анатолій Михайлович*
  2. Блажків Сергій Михайлович
  3. Вонс Андрій Ярославович***
  4. Гавришко Ярослав Володимирович*
  5. Гарась Ігор Богданович
  6. Гашок Галина Євгенівна
  7. Гуцал Андрій Олегович
  8. Заремба Юрій Васильович
  9. Каменева Ірина Володимирівна*
  10. Козьмек Віталій Олександрович
  11. Костик Григорій Петрович**
  12. Костюк Любов Богданівна
  13. Кошельовський Іван Богданович
  14. Лозіцька Оксана Яківна
  15. Макодрай Анна Іванівна**
  16. Миколайчук Алла Володимирівна
  17. Німаш Уляна Іванівна
  18. Олійник Оксана Василівна
  19. Оляницька Алла Володимирівна
  20. Пастернак Ольга Іванівна
  21. Підперигора Ігор Богданович
  22. Проць Галина Михайлівна**
  23. Пусь Оксана Володимирівна
  24. Різник Андрій Мирославович
  25. Сербан Віталій Михайлович
  26. Скиба Світлана Ярославівна
  27. Тимчишин Анна Петрівна

* переведені на факультет інженерної механіки

** переведені на факультет електронних апаратів


1998-2001 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Секретар-референт»
Група ЕОМ-37п

Класний керівник: Назаренкова І.Г.
Майстер в/н: Гамівка Н.Р.

  1. Бевз Степан Михайлович*
  2. Боднар Петро Ярославович*
  3. Бойко Василь Іванович
  4. Гандзилевський Ростислав Ростиславович
  5. Гардашевська Ольга Дмитрівна
  6. Гончарук Світлана Сергіївна
  7. Дутчак Ольга Федорівна
  8. Єфимович Андрій Георгійович
  9. Жигайло Вікторія Валентинівна
  10. Ковик Олександр Михайлович
  11. Корчинський Володимир Михайлович**
  12. Кучер Ольга Володимирівна**
  13. Лахман Марія Павлівна
  14. Лопатинський Вячеслав Юрійович
  15. Милян Іван Васильович
  16. Олійник Оксана Олегівна
  17. Петровський Юрій Іванович
  18. Питель Микола Тарасович*
  19. Подюк Христина Ігорівна
  20. Полева Ольга Іванівна
  21. Романюка Михайло Степанович
  22. Сосніцька Ольга Зеновіївна
  23. Тучковський Андрій Мирославович
  24. Фецан Богдан Степанович
  25. Щенніков Олександр Сергійович*
  26. Щенніков Сергій Сергійович*
  27. Юрченко Наталія Леонідівна

* відраховані за власним бажанням

** переведені на факультет інженерної механіки


1999-2002 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Оператор автоматизованого робочого місця бухгалтера»
Група ЕОМ-30

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Скоренький М.Б. (1999), Олеськів С.В. (1999/2000) Пласконіс О.М.(2000/2002)

  1. Балабан Ігор Михайлович
  2. Бутрин Ірина Михайлівна
  3. Галушка Василь Іванович
  4. Гасай Андрій Володимирович
  5. Гнатів Ірина Андріївна
  6. Горопашко Юрій Миколайович*
  7. Добровольська Галина Степанівна
  8. Долішна Іванна Михайлівна
  9. Єгоров Олег Володимирович*
  10. Коваль Зоя Анатоліївна*
  11. Коваль Сергій Сергійович*
  12. Лайпа Світлана Іванівна
  13. Лиса Світлана Іванівна*
  14. Луців Любов Петрівна
  15. Майор Віталій Іванович*
  16. Олійник Віталій Леонідович
  17. Парадюк Ірина Зіновіївна
  18. Пирдза Тетяна Володимирівна
  19. Поврознік Юліана Юріївна*
  20. Присяжний Михайло Степанович*
  21. Сагайдак Роман Богданович*
  22. Хам Оксана Зіновіївна*
  23. Хмельницька Наталія Василівна
  24. Цуцей Ірина Богданівна
  25. Ярема Віктор Васильович*
  26. Бабелюк Михайло Ярославович**

* після ІІ курсу переведені на відділення молодших спеціалістів

** переведений з відділення молодших спеціалістів на ІІІ курс в групу ЕОМ-30


1999-2002 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Оператор автоматизованого робочого місця бухгалтера»
Група ЕОМ-37п

Класний керівник: Ставицька О.В.
Майстер в/н: Щурик В.Р. (1999/2000), Матвіїв Я.С. (2000/2002)

  1. Басок Юрій Романович
  2. Верхола Володимир Богданович
  3. Глад Марія Іванівна
  4. Катеринюк Ольга Володимирівна
  5. Дригуш Максим Степанович
  6. Дручок Роман Богданович
  7. Зеневич Мар'яна Володимирівна
  8. Карпець ( Сербіз) Ірена Володимирівна
  9. Левенець Дмитро Ігорович
  10. Лукович Олександр Романович
  11. Лукович Сергій Романович
  12. Найчак Оксана Миколаївна
  13. Наконечна Марія Василівна
  14. Пукало Анатолій Миронович*
  15. Пуківський Василь Олександрович**
  16. Ткачук Ірина Олександрівна
  17. Фортуна Ігор Михайлович
  18. Худобяк Андрій Павлович
  19. Чухран Олесандр Володимирович
  20. Шеліга Надія Петрівна

* відрахований за власним бажанням

** після ІІ курсу переведений на відділення молодших спеціалістів


2000-2003 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Оператор автоматизованого робочого місця бухгалтера»
Група ЕОМ-30

Класний керівник: Крива Л.П., Каптій Н.Т.
Майстер в/н: Крива Л.П.

  1. Базилян Олеся Миколаївна
  2. Бутковська Ольга Олександрівна
  3. Візнюк Ярослава Володимирівна
  4. Давосир Марія Михайлівна
  5. Заяць Тетяна Володимирівна
  6. Кимська Світлана Омеленівна
  7. Кирилюк Тетяна Миколаївна
  8. Кирич Світлана Михайлівна*
  9. Ковалишин Микола Михайлович
  10. Ковик Володимир Михайлович
  11. Ковцун Катерина Володимирівна
  12. Колесник Іванна Ростиславівна
  13. Коропатніцький Любомир Володимирович
  14. Костик Юлія Петрівна**
  15. Кулик Людмила Володимирівна
  16. Курочка Людмила Володимирівна
  17. Лозінська Наталя Романівна
  18. Луцишин Неля Богданівна
  19. Макосій Ірина Анатоліївна
  20. Максимлюк Андрій Миколайович
  21. Михайлецька Марія Василівна
  22. Мосціцька Людмила Петрівна
  23. Назар Андрій Миколайович**
  24. Паращук Надія Йосипівна
  25. Петровський Іван Михайлович**
  26. Романів Василь Ярославович
  27. Сагайдак Ольга Любомирівна
  28. Стрільчук Любов Петрівна
  29. Щур Андрій Володимирович

* переведені на факультет інженерної механіки

** переведені на факультет електронних апаратів


2000-2003 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Оператор автоматизованого робочого місця бухгалтера»
Група ЕОМ-37п

Класний керівник: Єфремова С.О.
Майстер в/н: Олеськів С.В.

  1. Андрухів Юрій Васильович
  2. (Бойко) Стоянов Леонід Михайлович
  3. Волацук Олекснадр Олександрович
  4. Вуїв Іванна Володимирівна
  5. Гриців Людмила Василівна
  6. Гупалюк Інна Віталіївна
  7. Жданов Василь Васильович
  8. Забара Микола Миколайович
  9. Івахів Ігор Олегович*
  10. Клім Євген Ярославович
  11. Корната Тетяна Миколаївна
  12. Коцюба Наталя Ігорівна
  13. Левицька Ірина Борисівна
  14. Лежак Тарас Володимирович
  15. Макогін Тарас Богданович
  16. Мартюк Віталій Ігорович
  17. Небожук Олександр Тарасович
  18. Нездропа Ігор Володимирович
  19. Палихата Павло Зіновійович*
  20. Панкевич Тарас Романович**
  21. Постушенко Віталій Богданович
  22. Поцілуйко Ольга Андріївна
  23. Гришляк Олександр Степанович
  24. Сімонов Сергій Валерійович
  25. Худобяк Іван Павлович
  26. Чуйко Ганна Володимирівна

* відраховані за власним бажанням

** переведені на факультет електронних апаратів


2001-2004 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Оператор автоматизованого робочого місця бухгалтера»
Група ЕОМ-30

Класний керівник: Караванська О.С.
Майстер в/н: Волянюк І.Б. (2001/2002), Сідлович Ю.В. (2002) Юзьків В.О.(2002/2004)

  1. Боднар Ян Миколайович
  2. Бойко Людмила Іванівна
  3. Бурдяк Володимир Михайлович
  4. Горай Галина Віталіївна
  5. Грицак Надія Романівна
  6. Дзюндзя Надія Романівна
  7. Дольна (Процків) Мар’яна Ярославівна*
  8. Камінська Тетяна Володимирівна
  9. Кирилів Марія Іванівна
  10. Климишин Валентин Степанович
  11. Клочан Ольга Василівна
  12. Костик Сергій Петрович*
  13. Кургаянов Гранд Ігорович
  14. Мармазюк Оксана Володимирівна
  15. Нижник Анатолій Йосипович*
  16. Петришин Сергій Вікторович
  17. Поврознік Дмитро Юрійович*
  18. Полигач Марія Ярославівна
  19. Райца Роман Миронович
  20. Репета Андрій Володимирович
  21. Серединський Віталій Іванович
  22. Скакальський Володимир Святославович
  23. Слимак Віталій Степанович
  24. Смаль Петро Михайлович
  25. Стахурська Мар’яна Володимирівна
  26. Тарасюк Дмитро Юрійович*
  27. Татарчук Леся Ярославівна
  28. Хлєбас Ольга Олександрівна
  29. Ремщук Тетяна Вікторівна

* переведені на факультет електронних апаратів

* відрахована після II курсу


2001-2004 н.р.
Професія «Оператор ЕОМ. Оператор автоматизованого робочого місця бухгалтера»
Група ЕОМ-37п

Класний керівник: Назаренкова І.Г.
Майстер в/н: Гамівка Н.Р.

  1. Бобко Богдан Михайлович
  2. Гісь Світлана Михайлівна
  3. Гнат Ольга Богданівна
  4. Головко Юрій Васильович
  5. Грабас Юлія Михайлівна
  6. Гуцуляк Олександр Володимирович
  7. Заблоцька Оксана Йосипівна
  8. Зайка Віталій Олександрович
  9. Злонкевич Ольга Дмитрівна
  10. Коваль Юрій Ігорович
  11. Кушицька Галина Василівна
  12. Левковський Сергій Володимирович
  13. Лицак Ярослав Ярославович
  14. Лотоцький Сергій Петрович
  15. Мельничук Сергій Петрович
  16. Мисак Володимир Богданович
  17. Михальчук Михайло Петрович
  18. Мудра Людмила Василівна
  19. Небор Олег Федорович
  20. Нехай Віталій Сергійович
  21. Пришляк Надія Іванівна
  22. Стецевич Тетяна Юрівна
  23. Сусла Віталій Петрович
  24. Прус Галина Василівна
  25. Чайковський Назар Іванович*
  26. Чухович Сергій Іванович
  27. Швед Марія Іванівна
  28. Якимчук Інна Павлівна
  29. Сивак Петро Іванович
  30. Стечишин Наталія Михайлівна

* переведений на факультет електронних апаратів


2002-2005 н.р.
Професія «Оператор комп'ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-30

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Пласконіс О.М.

  1. Білий Віталій Михайлович***
  2. Гарячкіна Єлизавета Володимирівна
  3. Гірняк Мар`яна Михайлівна
  4. Двигало Оксана Володимирівна
  5. Кикіш Андрій Петрович
  6. Кінаш Олексій Миколайович
  7. Кулик Світлана Володимирівна
  8. Лужна Наталія Михайлівна
  9. Матлага Ірина Ярославівна****
  10. Мишелова Олеся Петрівна
  11. Міщук Сніжана Григорівна
  12. Нагорна Віта Йосипівна*****
  13. Патраш Юлія Іллівна
  14. Перістий Теодор Васильович
  15. Процків (Дольна) Мар’яна Ярославівна*
  16. Петрів Антон Романович**
  17. Рихлевич Сергій Васильович
  18. Свистун Іван Васильович
  19. Сороківський Віктор Олегович
  20. Татура Інна Миколаївна
  21. Цісар Сергій Олександрович
  22. Чайківський Андрій Юліанович
  23. Шпуляк Володимир Андрійович
  24. Штельма Володимир Васильович
  25. Янушкевич Олена Вікторівна**
  26. Яськевич Микола Олександрович
  27. Вальчишин Євгеній Романович******

* поновлена на навчання на ІІІ курсі. Раніше навчалась в групі ЕОМ-10(20) 2002-2004 н.р.

** відрахована на І курсі

*** переведені на факультет електронних апаратів

**** переведені на факультет інженерної механіки

***** переведена у ВПУ №5

****** переведений з відділення молодших спеціалістів


2002-2005 н.р.
Професія «Оператор комп'ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-37п

Класний керівник: Ставицька О.В.
Майстер в/н: Олеськів С.В.

  1. Бабич Неля Анатолівна*
  2. Бичковський Володимир Васильович**
  3. Василак Марія Володимирівна**
  4. Втомин Ірина Романівна
  5. Гайдуцький Сергій Михайлович
  6. Герей Артур Андрійович****
  7. Гудзик Віталій Васильович
  8. Дребіт Ірина Василівна
  9. Єднорович Уляна Володимирівна
  10. Заворотний Віктор Миколайович***
  11. Каплун Ірина Ярославівна*
  12. Кобильник Борис Богданович
  13. Ковальчук Оксана Володимиріна
  14. Кузик Андрій Мирославович
  15. Лайбіда Богдан Володимирович
  16. Мендик Надія Романівна
  17. Михайлюк Віталій Мирославович
  18. Партак Світлана Андріївна**
  19. Ратушко Руслана Данилівна
  20. Сірант Юрій Юліанович
  21. Стас Андрій Михайлович
  22. Танська Інна Василівна
  23. Ухман Михайло Михайлович*
  24. Храпко Наталія Мирославівна**
  25. (Шмигельська)Блага Іванна Миколаївна

* відрахована за власним бажанням на І курсі

** переведені на факультет електронних апаратів

*** переведені на факультет інженерної механіки

**** відрахований за неуспішність


2004-2005 н.р.
Професія «Оператор комп'ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Страдомський М.А.
Майстер в/н: Білий А.М.

  1. Благий Степан Михайлович
  2. Вещіцький Анатолій Станіславович
  3. Гладь Тетяна Володимирівна
  4. Глех Єлизавета Костянтинівна
  5. Гуцалов Олександр Валерійович
  6. Живчик Андрій Богданович
  7. Мархут Ольга Ігорівна
  8. Мочульська Марія Степанівна
  9. Петрик Микола Богданович
  10. Рожик Надія Орестівна
  11. Старик Андрій Васильович
  12. Шевченко Марія Валеріївна
  13. Войтюк Олександр Васильович
  14. Телесніцький Володимир Михайлович
  15. Лисенко Євген Аанатолійович *
  16. Костик Володимир Богданович
  17. * відрахований за власним бажанням




НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: м.Тернопіль,вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 7, Технічний коледж ТНТУ, відділення професійної підготовки.

Номер телефону: 26-90-39.

Поштова скринька: MKKP@tk.te.ua.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ВИНИКЛО ПИТАННЯ?




Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання комп’ютерних професій Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя © 1995 -