emain_icon Наша пошта
mkkp@tk.te.ua
emain_icon Телефон
0352-26-90-39
emain_icon Тернопіль
вул. Мирона Тарнавського, 7

Екскурсія групи ОПЗ-20 в Центр науки Тернополя та в лабораторію F...

Головна - Екскурсія групи ОПЗ-20 в Центр науки Тернополя та в лабораторію FabLab

Екскурсія в FabLab

Я навчаюсь в Технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя. Нещодавно ми з групою ОПЗ-20 та нашим майстром виробничого навчання Юзьків Валентиною Олександрівною були на екскурсії. Одне з місць яке ми відвідали - Центр науки Тернополя, або ж Science Centre Ternopil, розташований на площі Героїв Євромайдану 4. Біля входу в Центр науки на стіні намальоване кольорове графіті трьох науковців (Івана Пулюя, Альберта Ейнштейна й Нікола Тесли). 
  У науковому центрі дуже багато експонатів, у тому числі сучасних, які базуються на новітніх технологіях.
  З експонатів сподобались: арфа, кінетичний пісок, вітряк та ілюзійні об'єкти, RGB- картини, хвильова ванна, інтерактивна карта. 
   Найбільше здивувалась від експоната: залізний невечкий прилад на вигляд тен, просунути одноразову пластикову трубочку, закусивши трубочку і закривши вуха Ви почуєте музику. Ще хочу відзначити виставку-музей "Інформаційні технології" з приладами із минулого: друкарська машина, патіфон, всі мобільні телефони, які були раніше і багато іншого, немов перемістилась у минуле, справді цікава задумка. Дуже класно, що у нас в Тернополі є такий заклад для культурного відпочинку і пізнання. 

Ще ми ходили в один з навчальних корпусів Технічного університету імені Івана Пулюя FABLAB. Напрямки діяльності цієї компанії: створення науково- технічних інноваційних розробок з використанням сучасного обладнання, виготовлення прототипів (верстатів 3D друку, лазерного  різання та з УПУ, електронних платформ Arduino та інших). В цьому корпусі нам проводив екскурсію один з викладачів університету Шалайда Володимир Васильович. Він цікаво і змістовно розповів нам про принцип роботи 3D лазера і 3D принтерів, показував як вони працюють і які вироби можна зробити на принтерах. 
В цілому екскурсія дуже сподобалась, багато чого відкрила для себе нового.

Враженнями поділилась Гривас Катя, учениця ІІ курсу.

 

Бокове меню

Авторизація