emain_icon Наша пошта
mkkp@tk.te.ua
emain_icon Телефон
0352-26-90-39
emain_icon Тернопіль
вул. Мирона Тарнавського, 7

Наші Карпати очима учнів групи ОВА-20

Головна - Наші Карпати очима учнів групи ОВА-20

Вершини Карпат щороку зачаровують і манять, як магнітом, тисячі туристів. Не стала винятком і група ОВА-20 Тернопільського фахового коледжу, яка давно мріяла і планувала здійснити мандрівку чарівними горами та полонинами. Разом з керівниками групи Іриною Паскевич, Валентиною Юзьків та Надією Кухтою учні групи підкорили одну з карпатських вершин - гору Хомʼяк (1542 м). Попри дощ і чарівну веселку дійти до вершини і відчути смак перемоги - це ті емоції, яких так бракує зараз всім в ці тривожні часи!
Неповторний підйомник Буковеля і бурхливий водоспад Яремчі, мальовниче село Поляниця і вершина гори Хомʼяк, найдовше село України Микуличин (44 км) і чарівний водоспад Богдан - всі ці туристичні обʼєкти назавжди залишаться приємним спогадом для мандрівників групи ОВА-20.
Підкоривши гірську вершину і відчувши смак перемоги над труднощами і перешкодами на шляху, учні групи висловили щиру підтримку всім бійцям ЗСУ, які на передовій боронять Україну: «Слава нації!», «Смерть ворогам!», «Україна - понад усе!».
До нових зустрічей, Карпати!

Бокове меню

Авторизація