MKKP

Наші випускники 2016-2020



2013-2016 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Гуменюк О.В.
Майстер в/н: Гамівка Н.Р. (2013/2015), Пістун В.В. (2015/2016)

  1. Бачинський  Василь Анатолійович
  2. Венгер Сергій Вікторович
  3. Вигінний Микола Зіновійович
  4. Демидяк Роман Андрійович
  5. Дмитрів Андрій Вікторович
  6. Довганик Степан Євгенович
  7. Жеребецький Павло Романович
  8. Канюка Сергій Миколайович
  9. Каспрій Віталій Андрійович
  10. Кибал Павло Михайлович
  11. Копестинський Олександр Іванович
  12. Королюк  Олег Олексійович
  13. Коропатницький Дмитро Богданович
  14. Кравченко Андрій Сергійович
  15. Ліщинський Марк Андрійович
  16. Луців  Володимир Володимирович
  17. Макух Володимир Степанович
  18. Макух Дмитро Степанович
  19. Мельничук Катерина Віталіївна
  20. Онищук Валерій Васильович
  21. Сеник  Михайло Володимирович
  22. Стецько Степан Васильович
  23. Тамарін Володимир Якович
  24. Тимочко Юрій Андрійович
  25. Хомин Ілля Вікторович
  26. Хруль Роман Володимирович
  27. Швець Роман Ігорович
  28. Шевчук Андрій Володимирович
  29. Широчук  Богдан Олександрович
  30. Яковенко Ігор Юрійович



2013-2016 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-31

Класний керівник: Скоренька Н.О.
Майстер в/н: Яросевич Л.В.

  1. Беднарчук  Анатолій Володимирович
  2. Бенч Зоряна Андріївна
  3. Греля Тарас Андрійович
  4. Гуменна  Ірина Володимирівна
  5. Демків Ірина Василівна
  6. Жук Віталій Романович
  7. Козар Тетяна Юріївна
  8. Колесник Андрій  Сергійович
  9. Колодій Христина Ярославівна
  10. Крилов Вадим Кирилович
  11. Мельник Світлана Богданівна
  12. Міщанчук Марія  Михайлівна
  13. Нітефор Каріна Ігорівна
  14. Олійник  Марія Володимирівна
  15. Омеляньчук Олег Васильович
  16. Прус Андрій Миколайович
  17. Родзоняк  Володимир Григорович
  18. Сенюк Віталій Володимирович
  19. Соловей  Олег Анатолійович
  20. Стельмах Віталій Володимирович
  21. Степанов Андрій  В’ячеславович
  22. Стецько Мар’яна Русланівна
  23. Уніят Уляна Мирославівна
  24. Філь Дмитро Тарасович
  25. Фурсік  Владислав Олександрович
  26. Цішецька  Наталія Михайлівна
  27. Чорний Василь Петрович
  28. Шмадило  Оксана Евгенівна
  29. Юречка Мар’яна Миколаївна
  30. Білик  Наталія Іванівна*

* Поновилась на навчання на ІІІ курс (раніше навчалась в групі ОКН з 2011 по 2014 н.р.)



2013-2016 н.р.
Професія «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»
Група АТО-37

Класний керівник: Левковська Т.В.
Майстер в/н: Пушкар О.А. (2013-2014) Єрмакова Т.А. (2015-2016)

  1. Балабан Наталія Олегівна
  2. Барабаш Мирослава Ярославівна
  3. Березюк  Мар’ян Васильович
  4. Бобрик Лілія Юріївна
  5. Ватраль Мар’яна Йосифівна
  6. Вовк Василина Богданівна
  7. Гаврилюк Сергій Васильович
  8. Гапій Назар Ярославович
  9. Голод Іосіф Михайлович
  10. Гончук Артур Ігорович
  11. Груб’як Софія Андріївна
  12. Дудяк Христина Василівна
  13. Іванюк Світлана Степанівна
  14. Ковальчук Павло Андрійович
  15. Комісарук Орися Ярославівна
  16. Крамар Світлана Миколаївна
  17. Кузюк  Вікторія Дмитрівна
  18. Кушлаба Катерина Анатоліївна
  19. Лазечко Юрій Романович
  20. Мельник Андрій Анатолійович
  21. Осадчук Олена Степанівна
  22. Пакулець Ірина Русланівна
  23. Панькевич  Іванна Богданівна
  24. Пекар Оксана Василівна
  25. Пенцак Катерина Ярославівна
  26. Рибак Михайло Васильович
  27. Сотула Юрій Федорович
  28. Сторожук Анастасія Богданівна
  29. Судин  Вікторія Михайлівна
  30. Шкробач Олена  Миколаївна



2015-2016
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т3

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Белікова Неля Олександрівна
  2. Волощук Андрій Володимирович
  3. Головатий Віталій Степанович
  4. Дейчук Олександр Миколайович
  5. Дунда Арсен Михайлович
  6. Зволяк  Олег Олександрович
  7. Карпунь Олександр Віталійович
  8. Кернична Тамара Олегівна
  9. Кудлай Руслан Іванович
  10. Кузик Зоряна Володимирівна
  11. Кушіль Руслан Ярославович
  12. Мальцев Віталій Анатолійович
  13. Марків Олександр Петрович
  14. Мартинишин Володимир Юрійович
  15. Медюх Сергій
  16. Мельник Павло Вікторович
  17. Миколаїшин Олександр Зіновійович
  18. Миколаїшин Юрій Степанович
  19. Нагаєнко Валерій Русланович
  20. Небесний Олег Дмитрович
  21. Остапів Юрій Михайлович
  22. Панівська Вікторія Володимирівна
  23. Рикалюк Віктор Олегович
  24. Сонгінас Віталій Сергійович
  25. Хрома Ольга Олегівна
  26. Шиліга Ігор Андрійович
  27. Якобчук Сергій Іванович


2014-2017
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Тхір Н.П.
Майстер в/н: Пласконіс О.М.

  1. Бакулінський Володимир Михайлович
  2. Бас Христина Ростиславівна
  3. Вацлавий Артем Ігорович
  4. Ворончак Петро Володимирович
  5. Губ’як Юрій Богданович
  6. Гуменна Марія Русланівна
  7. Домарецький Ігор Павлович 
  8. Дубський Роман Володимирович
  9. Карий Дмитро Степанович
  10. Кирилюк Максим Ярославович
  11. Кіналь Сергій Васильович
  12. Кулинич Віра Володимирівна
  13. Лотоцький Андрій Ігорович
  14. Мазуркевич Микола Олексійович
  15. Мартинюк Олександр Сергійович
  16. Михайлюк Мирон Васильович
  17. Максимович Максим Юрійович*
  18. Панасюк Назар Сергійович
  19. Піхота Дмитро Павлович
  20. Проць Ярослав Васильович
  21. Свитак Назар Васильович
  22. Скринник Іванна Володимирівна
  23. Спетрук Михайло Ярославович
  24. Станько Максим Ярославович
  25. Федорчук Арсен Олександрович
  26. Чава Ігор Андрійович
  27. Чирський Віктор Петрович
  28. Яцюк Ангеліна Михайлівна
  29. Шайген Петро Петрович
  30. Шилівська Сніжана Петрівна

* выдрахований за III курсі за невиконання навчальних програм та велику кількість пропусків


2014-2017
Професія «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»
Група АТО-37

Класний керівник: Гейна О.М.
Майстер в/н: Скоренький М.Б.

  1. Богдан Юлія Романівна
  2. Бойко Іван Миколайович
  3. Боцько Тетяна Михайлівна
  4. Бурак Тетяна Іванівна
  5. Вротна Наталя Романівна
  6. Горбань Юрій Володимирович
  7. Гуль Катерина Миколаївна
  8. Доля Діана Петрівна
  9. Дубова Наталія Василівна
  10. Задойоний Віктор Андрійович
  11. Залеська Оксана Миколаївна
  12. Іванчук Мар’яна Віталіївна
  13. Кисіль Дмитро Олександрович
  14. Кисляк Іван Русланович
  15. Кубінська Інна Ігорівна
  16. Куртяк Ольга Петрівна
  17. Марків Михайло Михайлович
  18. Медвідь Богдана Василівна
  19. Метенівська Наталія Володимирівна
  20. Мороз Михайло Романович
  21. Мостова Оксана Ігорівна
  22. Петросюк Юлія Миколаївна
  23. Пижинська Оксана Іванівна
  24. Полевач Дмитро Федорович
  25. Прапорщикова Надія Михайлівна
  26. Стечишин Тетяна Богданівна
  27. Суп Мар’яна Володимирівна
  28. Хринівська Олена Андріївна
  29. Цюпак Володимир Васильович
  30. Ярош Зоряна Віталіївна


2016-2017
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Даніловський Олександр Миколайович
  2. Заклюк Вадим Ігорович
  3. Матющенко ОлегЯрославович
  4. Москіна Вікторія Ігорівна
  5. Новаковський Ігор Володимирович
  6. Олов’янчик Віталій Володимирович
  7. Притуляк СтепанІгорович
  8. Процик Андрій Богданович
  9. Родіонов Леонід Ігорович
  10. Стривонц Василь Васильович
  11. Сухий ВіталійЮрійович
  12. Цісельська Ольга Валеріївна
  13. Шиліга Роман Андрійович
  14. Шмигельський Юрій Анатолійович
  15. Ярошевський Володимир Ігорович


2015-2018
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Суліма І.В.
Майстер в/н: Юзьків В.О.

  1. Білоусов Андрій. Ростиславович
  2. Бобрик Юлія Юріївна
  3. Варянка Едуард Іванович
  4. Душенько Олег.Андрійович
  5. Звір Юрій Русланович
  6. Іванов Олександр Констянтинович
  7. Кіптик Дмитро Тарасович
  8. Козак Мар’ян Богданович
  9. Козак Назар Григорович
  10. Коліняк Дмитро Володимирович
  11. Кузнець Михайло Іванович
  12. Кунець Володимир Іванович
  13. Лець Руслан Михайлович
  14. Михайлов Вадим Антонович
  15. Ничвидюк Ярослав Іванович
  16. Підбурачинський Ростислав Анатолійович
  17. Поляруш Давид Васильович
  18. Поселянов Денис Олександрович
  19. Семененко Олександр Володимирович
  20. Соколовська Іванна Іванівна
  21. Солтис Олег Михайлович
  22. Терещук Віктор Сергійович
  23. Теслюк Віталій Ігорович
  24. Трусов Артем Валентинович
  25. Туз Микола Володимирович
  26. Уланов Олександр Олегович
  27. Юрків Юрій Андрійович
  28. Якимович Олександр Сергійович




2015-2018
Професія «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»
Група АТО-37

Класний керівник: Грухіна Т.А.
Майстер в/н: Пістун О.М., Світова А.І.

  1. Афанасова Марина Дмитрівна
  2. Бабій Тарас Володимирович
  3. Барилко Роман Вікторович
  4. Варцаб'юк Діана Дмитрівна
  5. Вовк Дмитро Петрович
  6. Гліва Богдан Богданович
  7. Дитиняк Назарій Вікторович
  8. Дячина Ангеліна Андріївна
  9. Жицька Аліса Сергіївна
  10. Кобялка Аліна Ігорівна
  11. Майброда Іванна Богданівна
  12. Марусин Вадим Русланович
  13. Маслій Наталія Іванівна
  14. Мелищук Микола Володимирович
  15. Мельничук Олег Миколайович
  16. Мороз Дмитро Васильович
  17. Олещук Надія Богданівна
  18. Пантелеймін Мар'яна Іванівна
  19. Сидорак Павло Васильович
  20. Сліпець Оксана Іванівна
  21. Степанов Олександр Валерійович
  22. Тарасюк Олександр Володимирович
  23. Хом'як Назар Володимирович
  24. Шимків Віталій Володимирович
  25. Ясінська Ірина Романівна
  26. Яськів Артур Володимирович


2017-2018
Професія «Офіс-адміністратор»
Група ОА-Т2

Класний керівник: Тхір Н.П.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Баглай Олександр Леонідович
  2. Бачинський Володимир Ігорович
  3. Концевич Юрій Олегович
  4. Крамар Володимир Ігорович
  5. Мальцева Вікторія Анатоліївна
  6. Маник Володимир Вікторович
  7. Матющенко Олег Ярославович
  8. Музіль Віталій Олегович
  9. Подвірна Наталія Михайлівна
  10. Рафалюк Володимир Ігорович*
  11. Тарнавський Арсен Євгенович
  12. Тимчишин Руслан Романович
  13. Ткач Сергій Андрійович
  14. Трембач Андрій Юрійович
  15. Туаєв МартинОлександрович
  16. Федірко Степан Васильович
  17. Худзік Ігор Петрович
  18. Шиманський Віталій Володимирович
  19. Ярош Павло Богданович

*Відрахований в І семестрі


2016-2019
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Гуменюк О.В. (2016-2017), Боровик І.І. (2017-2019).
Майстри в/н: Пістун В.В. (2016-2017), Пласконіс О.М. та Яросевич Л.В. (2017-2019)

  1. Балук Василь Анатолійович
  2. Безпалюк Ілля Олегович
  3. Бойко Богдан Іванович
  4. Була Дмитро Петрович
  5. Веретко Роман Михайлович
  6. Габура Максим Сергійович
  7. Гадзалішин Олександр Вікторович
  8. Гнатів Діана тарасівна
  9. Грабар Борис Іванович *
  10. Драган Ярослав Андрійович
  11. Ірза Андрій Петрович
  12. Корчевський Володимир Володимирович
  13. Костич Андрій Ігорович
  14. Маланчук Олександр Степанович
  15. Мурадян Анна Арменівна
  16. Новаковська Осана Василівна
  17. Овчінніков Олексій Віталійович
  18. Патра Володимир Миколайович
  19. Паскевич Ігор Рманович
  20. Первак Ілля Геннадійович
  21. Руднянин Валентин Володимирович
  22. Русняк Назар Дмитрович
  23. Сучков Сергій Сергійович
  24. Феньо Володимир Ярославович
  25. Цимбалюк Гліб-олександр Богданович
  26. Чайковський Дмитро Петрович













2016-2019
Професія «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»
Група АТО-37

Класний керівник: Слободна Н.Б.
Майстри в/н: Скоренький М.Б., Єрмакова Т.А.

  1. Боднар Марія Валеріївна
  2. Бронецька Неля Русланівна
  3. Будний Роман Богданович
  4. Василишин Юлія Василівна
  5. Дячун Іванна Іванівна
  6. Жаркова Олена Віталіївна
  7. Жук Аліна Олександрівна
  8. Заболотний Василь Сергійович
  9. Ковальчук Олег Русланович
  10. Марич Павло Ігорович
  11. Маценко Олег Михайлович
  12. Нукало Сергій Сергійович
  13. Полійовський Павло Петрович
  14. Пшеничний Євгеній Володимирович
  15. Растворов Микола Олександрович
  16. Рудюк Назарій Васильович
  17. Сасюк Аліна Віталіївна
  18. Соколов Олександр Михайлович
  19. Стахів Руслан Михайлович
  20. Федун Олександр Ігорович
  21. Цюпак Андрій Васильович
  22. Шрамко Володимир Михайлович
  23. Штангрет Юлія Володимирівна
  24. Ягла Оксана Миколаївна


2018-2019
Професія «Офіс-адміністратор»
Група ОА-Т2

Класний керівник: Тхір Н.П.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Байдак Володимир Миколайович
  2. Барабаш Євген Васильович
  3. Гайовий Віталій Васильович
  4. Забудна Інна Ігорівна
  5. Загорський Андрій Вікторович
  6. Криницький Андрій Вікторович
  7. Ліщук Наталія Віталіївна
  8. Лоїк Андрій Володимирович
  9. Малов Володимир Сергійович
  10. Перчишин Володимир Романович
  11. Радчик Віталій Миколайович *
  12. Рибак Олег Олегович
  13. Терлецький Володимир Васильович
  14. Цісецький Юрій Васильович
  15. Чілікін Вадим Олександрович

* відрахований після 1 семестру.





НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: м.Тернопіль,вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 7, Технічний коледж ТНТУ, відділення професійної підготовки.

Номер телефону: 26-90-39.

Поштова скринька: MKKP@tk.te.ua.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ВИНИКЛО ПИТАННЯ?




Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання комп’ютерних професій Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя © 1995 -