MKKP


Наші випускники 2006-2010



2003-2006 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-10, ОКН-20, ОКВ-30*
2006

Класний керівник: Каптій Н.Т.
Майстер в/н: Яросевич Л.В.

  1. Бандрівчак Віталій Петрович
  2. Безкоровайний Роман Євгенович
  3. Бісовський Михайло Іванович
  4. Бродик (Пальчак) Ніна Іванівна
  5. Ваврик Андрій Володимирович***
  6. Гласюк Віталій Миколайович
  7. Дерикоз Віталій Іванович
  8. Дудар Ольга Зіновіївна
  9. Загородня Галина Іванівна
  10. Західна Тетяна Петрівна
  11. Лелеєв Олександр Сергійович
  12. Макух Олександр Володимирович
  13. Мотиль Віктор Ярославович****
  14. Нетрусова Антоніна Геннадіївна
  15. Оленич Ольга Олегівна
  16. Посилюжна Ірина Петрівна
  17. Сава Іван Михайлович
  18. Савіцький Віталій Петрович
  19. Стібаш Вадим Васильович
  20. Терлецький Тарас Михайлович***
  21. Тринька Леся Зеновіївна
  22. Тумаха Анатолій Леонідович
  23. Храновська Оксана Любомирівна
  24. Шевчук Ярослав Євгенович**
  25. Ямборко Сергій Васильович

*Після закінчення ІІ курсу значна частина учнів груп ОКН-20 та ОКН-27 продовжили навчання на факультетах молодших спеціалістів, із решти учнів, що залишились на навчанні на факультеті професійної підготовки сформовано одну групу ОКН-30.

** переведені на факультет електронних апаратів

*** переведені на факультет інженерної механіки

**** академвідпустка


2003-2006 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-17, ОКН-27*

Класний керівник: Крива Л.П.
Майстер в/н: Крива Л.П.

  1. Агеєв Андрій Олегович
  2. Береза Олена Миколаївна
  3. Варданян Сона Вагинаківна
  4. Гуменюк Тереза Ярославівна***
  5. Деревенська Ірина Михайлівна****
  6. Зінська Марія Орестівна
  7. Козак Василь Богданович****
  8. Колодій Руслан Ігорович**
  9. Копчак Андрій Ігорович
  10. Майор Ігор Іванович***
  11. Маховський Ігор Іванович***
  12. Мацюк Оксана Михайлівна
  13. Околович Іван Зіновійович
  14. Перейма Ігор Васильович
  15. Постумент Тетяна Олексіївна
  16. Рижак Юрій Валерійович****
  17. Рудик Андрій Романович
  18. Складанюк Андрій Миколайович
  19. Сліпий Віталій Миколайович
  20. Сукшинська Уляна Михайлівна
  21. Суханя Галина Петрівна****
  22. Юнаш Вікторія Володимирівна***

*Після закінчення ІІ курсу значна частина учнів груп ОКН-20 та ОКН-27 продовжили навчання на факультетах молодших спеціалістів, iз решти учнів, що залишились на навчанні на факультеті професійної підготовки сформовано одну групу ОКН-30.
** відрахований на ІІ курсі

*** переведені на факультет інженерної механіки

**** переведені на факультет електронних апаратів


2005-2006 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Білий А.М.

  1. Амрожий Роман Володимирович
  2. Андріїшин Віталій Іванович
  3. Баран Алік Михайлович
  4. Борисов Микола Олександрович*
  5. Вінцковський Ігор Григорович
  6. Василевська Марія Вікторівна
  7. Ганущак Володимир Романович
  8. Гевко Тетяна Ярославівна
  9. Головка Володимир Євгенйович*
  10. Городецький Андрій Вікторович
  11. Гуменюк Михайло Юрійович
  12. Денисюк Тетяна Юріївна
  13. Дмитрів Тарас Романович
  14. Зінько Віктор Ігорович
  15. Зубаль Олена Василівна
  16. Лісевич Василь Володимирович
  17. Міськевич Володимир Іванович
  18. Малічевський Володимир Романович*
  19. Маценко Іванна Тарасівна
  20. Николишин Володимир Ярославович
  21. Покиньборода Сергій Андрійович
  22. Пончка Роман Петрович
  23. Руцький Ігор Степнанович*
  24. Савицький Андрій Петрович
  25. Сеник Володимир Степанович
  26. Соловій Леся Василівна
  27. Сута Віктор Іванович
  28. Трилевський Віктор Сергійович
  29. Ференц Тетяна Степанівна
  30. Ціцюра Ірина Іванівна
  31. Червак Валерій Іванович




2004-2007 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-30

Класний керівник: Гуменюк О.В.
Майстер в/н: Гамівка Н.Р.

  1. Антонюк Андрій Володимирович
  2. Бабій Анатолій Тарасович
  3. Блашків Надія Михайлівна
  4. Блощинський Роман Володимирович
  5. Бурдаш Світлана Володимирівна
  6. В’єнцлав Михайло Михайлович
  7. Волощук Олександр Романович
  8. Гаврик Олег Анатолійович
  9. Гавришко Мар’яна Володимирівна*
  10. Гамівка Олег Євгенович
  11. Горак (Муха) Марія Олегівна
  12. Градовий Володимир Богданович
  13. Григоришин Ірина Михайлівна
  14. Гулай Андрій Ігорович
  15. Дебера Микола Юрійович**
  16. Домший Андрій Миколайович***
  17. Карпіш Ірина Василівна
  18. Командирчик Сергій Вікторович
  19. Костоусов Юрій Володимирович
  20. Куйбіда Тарас Ярославович**
  21. Коцай Степан Олегович*****
  22. Лагудза Андрій Богданович
  23. Лопатинський Олександр Сергійович
  24. Матлак Ігор Васильович
  25. Мидло Ірина Ігорівна**
  26. Миськова Олена Анатоліївна
  27. Мороз Іван Леонідович
  28. Мотиль Віктор Ярославович****
  29. Мущинський Ігор Іванович***
  30. Обухов Андрій Юрійович
  31. Олексюк Зоряна Борисівна
  32. Пилип’юк Зоряна Дмитрівна
  33. Процик Людмила Павлівна*
  34. Рожелюк Любов Михайлівна***
  35. Рокіцький Владислав Володимирович*
  36. Ступ’як Юлія Михайлівна
  37. Тиха Олександра Ігорівна
  38. Цибульський Вадим Володимирович
  39. Черкас Оксана Юріївна
  40. Юзьо Людмила Володимирівна
  41. Юнащ Вікторія Володимирівна

* відраховані за власним бажанням

** переведені на факультет інженерної механіки

*** переведені на факультет електронних апаратів

**** на ІІІ курсі поновився після академвідпустки (в 2002-2004 навчався в групі ОКН-17/27)

***** ***** переведений на ІІ курс з відділення молодших спеціалістів


2006-2007 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Білий А.М.

  1. Бабій (Рожко) Галина Василівна
  2. Галанджій Іван Павлович
  3. Гелета Ярослав Іванович
  4. Глива Іван Васильович
  5. Гром’як Надія Степанівна
  6. Дмитрусь Володимир Любомирович
  7. Зарицька Марія Яківна
  8. Заставна Ганна Дмитрівна
  9. Кміть Андрій Ігорович
  10. Кріса Павло Андрійович
  11. Литвинюк Сергій Іванович
  12. Лупиніс Галина Зеновіївна
  13. Лютий Василь Іванович
  14. Маляр Володимир Ігорович
  15. Мілян Володимир Ігорович
  16. Михайлов  Валерій Сергійович
  17. Мулик Наталя Іванівна
  18. Пацула Наталія Григорівна
  19. Петрик Михайло Іванович
  20. Поперечна Тетяна Василівна
  21. Порохонько Ігор Богданович*
  22. Репета Тамара Василівна
  23. Тимчук Олександр Ростиславович
  24. Чапор Ярослав Михайлович

* відрахований за власним бажанням



2005-2008 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-30

Класний керівник: Кіцінський Р.М.
Майстер в/н: Олеськів С.В.

  1. Боднарчук Оксана Михайлівна
  2. Болюх Галина Миколаївна
  3. Братців Андрій Ігорович
  4. Вавришко Ігор Богданович
  5. Вересюк Анна Ігорівна
  6. Весна Тетяна Петрівна
  7. Вітрук Ірина Петрівна*
  8. Градовий Андрій Богданович
  9. Карпова Марина Вікторівна
  10. Катинська (Кирилюк) Ганна  Михайлівна
  11. Кіф’як (Кавара) Іванна Василівна
  12. Ковальчук Володимир Сергійович
  13. Колодніцька Ольга Миколаївна
  14. Крива Ірина Юріївна
  15. Куречка Ольга Володимирівна
  16. Кучинський Володимир Васильович
  17. Лазенга Ірина Миколаївна
  18. Мандзій Галина Володимирівна
  19. Мацала (Буряк) Галина Іванівна
  20. Михайлуца Людмила Дмитрівна**
  21. Пірус Оксана Михайлівна
  22. Ружило (Мнюх) Ірина Олегівна
  23. Садовський Андрій Іванович
  24. Смаль Іванна Михайлівна
  25. Стаднік Олег Павлович
  26. Сеник Людмила Миколаївна***
  27. Чеботарьова Валентина Сергіївна
  28. Чеботарьова Христина Сергіївна
  29. Шимків Оксана Михайлівна
  30. Шпуляр Володимир Михайлович**

* академвідпустка

** відрахована за власним бажанням

*** відрахована у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю



2005-2008 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-31

Класний керівник: Тхір Н.П.
Майстер в/н: Пласконіс О.М.

  1. Андрусишин Олег Тарасович*
  2. Білоусов Юрій Віталійович**
  3. Бойчук Андрій Ігорович
  4. Вальчишин Петро Романович
  5. Василишин Іван Васильович
  6. Вознюк Лілія Петрівна
  7. Воробець Антон Миколайович
  8. Гальва Максим Олегович
  9. Городецька Зоряна Вікторівна
  10. Довгий Андрій Зіновійович
  11. Дячинський Роман Ігорович
  12. Єрмейчук Віталій Олексанрович*
  13. Ільків Назар Васильович
  14. Корчук Олександр Володимирович**
  15. Кубів Роман Володимирович*
  16. Куцло Віктор Сергійович
  17. Лисак Олег Богданович
  18. Мазурук Олег Олегович
  19. Мельничук Іванна Андріївна
  20. Метельська Уляна Михайлівна
  21. Николюк Тарас Іванович
  22. Новак Уляна Федорівна
  23. Новосад Олеся Вікторівна*
  24. Остапів Неля Володимирівна
  25. Павлюс Ольга Василівна
  26. Пастух Сергій Степанович
  27. Поврозник Назар Петрович
  28. Ситник Юліана Андріївна
  29. Слонь Іван Романович
  30. Спольський Богдан Андрійович
  31. Ткачук Михайло Володимирович

* переведені на факультет електронних апаратів

** відраховані за власним бажанням



2005-2008 н.р.
Професія «Електромеханік з ремонту і обслуговування ЕОМ. Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерного набору»
Група ЕРО-38

Класний керівник: Скоренький М.Б.
Майстер в/н: Скоренький М.Б.

  1. Бенцал Василь Васильович
  2. Білоус Олександр Русланович
  3. Борак Василь Андрійович*
  4. Виродов Микола Сергійович
  5. Гайсін Роман Іванович
  6. Гнатюк Тарас Михайлович
  7. Дубчак Василь Іванович
  8. Заблоцький Андрій Ігорович
  9. Критюк Тарас Петрович
  10. Куць Микола Іванович
  11. Лисовецький Ігор Анатолійович
  12. Мехін Сергій Юрійович
  13. Огірка Павло Петрович
  14. Паламарчук Віталій Олександрович**
  15. Паламарчук Володимир Олександрович**
  16. Парубочий Андрій Богданович
  17. Прейзнар Роман Зіновійович
  18. Проць Тарас Володимирович
  19. Семків Іван Миколайович
  20. Семчишин Руслан Федорович
  21. Слобода Ігоро Володимирович***
  22. Сосник Андрій Юрійович
  23. Тарнавський Андрій Михайлович
  24. Цимбровський Роман Васильович
  25. Чаплій Дмитро Володимирович*
  26. Черняк Олександр Вікторович
  27. Шлапко Назар Володимирович

* переведені на факультет електронних апаратів

** відраховані за власним бажанням

***відрахований у зв’язку із переведенням у Тернопільський комерційний коледж


2007-2008 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Білий А.М.

  1. Бабій Ірина Миколаївна
  2. Гринюк Володимир Віталійович
  3. Гуменюк Руслан Володимирович
  4. Добенька Оксана Іванівна
  5. Лисий Роман Богданович*
  6. Метельська Лілія Іванівна
  7. Миронюк Олег Ігорович
  8. Гутман Марія Василівна
  9. МоленьТарас Михайлович
  10. Нівінська Ірина Михайлівна*
  11. Перестюк Ігор Миколайович
  12. Погубило Світлана Іванівна
  13. Почепко Христина Сергіївна
  14. Сахар Оксана Ярославівна
  15. Самбульський Андрій Зіновійович
  16. Целепко Інна Олександрівна
  17. Черкас Володимир Тарасович
  18. Шумило Микола Володимирович

* відраховані як такі, що не з’явилися на захист дипломних робіт


2006-2009 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-30

Класний керівник: Крива Л.П.
Майстер в/н: Крива Л.П.

  1. Висоцька Зоряна Михайлівна
  2. Вовк Ілона Броніславівна
  3. Волошин Світлана Петрівна
  4. Газдевич Віталій Іванович
  5. Герій Ольга Вікторівна
  6. Гринь Людмила Олегівна
  7. Дарморіс Галина Василівна
  8. Днесь Оксана Дмитрівна
  9. Дзьомбра Любов Зіновіївна
  10. Заборна (Жук) Ірина Володимирівна
  11. Завадівський Ярослав Богданович
  12. Кавара Наталія Василівна
  13. Костюк Галина Дмитрівна
  14. Колодніцька Ольга Миколаївна
  15. Кирилюк Ганна Михайлівна
  16. Марценюк Тетяна Юріївна
  17. Мацала Галина Іванівна
  18. (Мельниченко) Нижник Галина Степанівна
  19. Настин Оксана Володимирівна
  20. Навойська Оксана Євгенівна*
  21. Невінська Оксана Михайлівна
  22. Недошитко Сергій Олександрович
  23. Нежива Мар’яна Михайлівна
  24. Нетребчук Юрій Васильович
  25. Олещук Мар’яна Олегівна
  26. Піскор Юлія Володимирівна
  27. Подільник Мар’яна Романівна
  28. Пристаж Галина Володимирівна
  29. Притула Галина Олександрівна
  30. Сафян Ірина Миколаївна
  31. Сивульська Марія Іванівна
  32. Сямро Ольга Іванівна
  33. Ушинський Андрій Васильович
  34. Чирик Оксана Андріївна
  35. Щербан Мар’яна Степанівна
  36. Ющак Ігор Ігорович
  37. Янковська Мар’яна Іванівна

* відрахована за власним бажанням



2006-2009 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-31

Класний керівник: Суліма І.В.
Майстер в/н: Юзьків В.О.

  1. Білоусова Юлія Віталіївна*
  2. Вакула Андрій Володимирович
  3. Василик Петро Миронович
  4. Волович Надія Василівна
  5. Гайда Іванна Іванівна
  6. Галаган  Сергій Іванович
  7. Гузар Віталій Вікторович
  8. Дейнека Людмила Василівна
  9. Джинджиристий Олександр Зіновійович 
  10. Дмитрук Вікторія Романівна*
  11. Дрель Сергій Олегович
  12. Звір Дмитро Зенонович
  13. Заблоцький Георгій Іванович*
  14. Карп Іван Андрійович
  15. Кишеня Анна Михайлівна
  16. Климчук Анатолій Євгенович**
  17. Козак Марія Василівна
  18. Корнілов Едуард Вікторович**
  19. Мілян (Круць) Андрій Михайлович**
  20. Кузів Володимир Володимирович**
  21. Кусяк Ірина Петрівна***
  22. Манзарук Оксана Олександрівна
  23. Мацик Христина Ярославівна
  24. Олійник Олег Володимирович
  25. Онуферко Петро Андрійович**
  26. Пласконіс Юлія Євгенівна**
  27. Слободецька Мар’яна Петрівна**
  28. Чабан (Сохарєв) Дмитро Володимирович (Констянтинович)
  29. Тарнавський Сергій Олександрович
  30. Фаріон Ганна Володимирівна*
  31. Хамрій Максим Сергійович
  32. Шевчук Василь Сергійович**
  33. Шеленко Мар’яна Євгенівна**

*відрахована за власним бажанням

**переведені на факультет електронних апаратів

***відрахована як така, що не приступила до навчання



2006-2009 н.р.
Професія «Електромеханік з ремонту і обслуговування ЕОМ. Оператор комп’ютерного набору»
Група ЕРО-37

Класний керівник: Рудь В.І.
Майстер в/н: Красуля А.Р.

  1. Антонюк Олександр Васильович
  2. Барнай Віктор  Петрович
  3. Бородиць Богдан Олегович
  4. Васильків Віталій Володимирович
  5. Вітик Тарас Романович*
  6. Головатюк Іван Сергійович
  7. Головатюк Мар’ян Сергійович
  8. Дума Дмитро  Васильович
  9. Єднак Микола Васильович
  10. Заверуха Тарас Андрійович
  11. Заморока Володимир Михайлович
  12. Іваник Юрій Ярославович
  13. Ільчишин  Сергій Іванович
  14. Клим’юк Юрій Юрійович
  15. Корпан Дмитро Андрійович
  16. Кругльов Володимир Васильоич
  17. Куций Василь Степанович*
  18. Мусій Григорій Анатолійович
  19. Олешко Тарас Ярославович
  20. Оріх Ігор Павлович
  21. Пилипчук Ігор  Іванович
  22. Ребрик Тарас Леонідович
  23. Савчук Сергій  Петрович
  24. Стойко Андрій Васильович
  25. Симів Володимир Михайлович*
  26. Сятецький Євген Михайлович
  27. Тесельський Тарас Андрійович
  28. Шуб’як Василь Богданович
  29. Щербай Юрій Миколайович
  30. Хамуляк Микола Юрійович

* відраховані за власним бажанням


2008-2009 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника» Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Веніславський Микола Юрійович
  2. Вербовецький Тарас Михайлович
  3. Гарасим Михайло Богданович
  4. Гураль Петро Іванович
  5. Калинюк Віталій Степанович
  6. Качмар Ігор Дмитрович
  7. Кирилюк Ігор Григорович
  8. Когут Микола Олегович
  9. Коровець Ольга Іванівна
  10. Липак Роман Михайлович
  11. Майструк Іван Ігорович
  12. Марченко Олег Юрійович
  13. Матлак Андрій Васильович
  14. Меліш Богдан Анатолійович
  15. Новак Світлана Мирославівна
  16. Новосад Олександр Васильович
  17. Репчак Василь  Михайлович
  18. Решетуха Уляна Володимирівна
  19. Савич Андрій Володимирович
  20. Сівко Дмитро Романович
  21. Твердун Іван  Ілліч
  22. Томчишин Ірина Богданівна
  23. Філіп Віталій Сергійович
  24. Юрків Роман Володимирович
  25. Юшкевич Михайло Степанович
  26. Ядвіжук Юрій Петрович



2007-2010 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-30

Класний керівник: Гуменюк О.В.
Майстер в/н: Гамівка Н.Р.

  1. Бойко Наталя Ігорівна
  2. Ботвинко Максим Юрійович
  3. Вегера Тетяна Вікторівна
  4. Власюк Мирослава Володимирівна
  5. Головінський Тарас Васильович
  6. Гриньків Оксана Володимирівна
  7. Дольний Андрій Миколайович
  8. Зубик Ірина Любомирівна
  9. Куцло Роман Сергійович
  10. Лисий Остап Іванович
  11. Лисиманка Михайло Іванович
  12. Любачівська Мар’яна Євгенівна
  13. Макогін Оксана Миколаївна
  14. Марінкін Святослав Юрійович*
  15. Моцик Лілія Михайлівна
  16. Нагірний Михайло Степанович
  17. Недільська Галина Ігорівна
  18. Онук Василь Володимирович
  19. Паламар Северин Богданович
  20. Пановик Олександра Василівна
  21. Пастушенко Андрій Петрович
  22. Поврозник Ірина Петрівна
  23. Процик Тарас Васильович
  24. Сидоренко Степан Михайлович
  25. Сольник Роман Романович
  26. Стеліга Анатолій Андрійович
  27. Стецько Степан Пертрович**
  28. Шлийка Галина Євгенівна
  29. Шлийка Павло  Євгенович

*відрахований у зв’язку з переведеням в Почаївське ПТУ

** відраховані за власним бажанням


2007-2010 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-31

Класний керівник: Скоренька Н.О.
Майстер в/н: Яросевич Л.В.

  1. Боднар Андрій Ігорович*
  2. Гатала Віталій Анталолійович*
  3. Глинська Любов  Ігорівна
  4. Гнатів Тетяна Андріївна
  5. Гуляща Оксана Григорівна
  6. Домчук Надія Іванівна
  7. Дячишин Марія Михайлівна
  8. Зарівна Марія Михайлівна
  9. Качалуба Назар Ігорович
  10. Кікало Назарій Олександрович
  11. Левицький Роман Васильович
  12. Легета Юлія Василівна
  13. Линда Юлія Богданівна
  14. Майборода Євген Ігорович
  15. Маркович Наталія Петрівна
  16. Марціяш Ярослав Іванович
  17. Мидза Ярослав Миронович
  18. Миронець Андрій Ігорович
  19. Михайлишин Андрій Михайлович
  20. Мощинський Сергій Іванович
  21. Орлінська Ольга Володимирівна
  22. Різник Олег Васильович
  23. Семкович Олег Михайлович
  24. Скубіцька Марія Михайлівна
  25. Смик Алла Петрівна
  26. Сохарев Олександр Андрійович
  27. Тимечко Олександр Олександрович
  28. Трачук Олександр Миколайович
  29. Хомик Надія Юріївна

* відраховані за власним бажанням


2009-2010 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Бистрицький Юрій Сергійович
  2. Вакула Вадим Володимирович
  3. Ганущак Василь Володимирович
  4. Гладиш Марек Михайлович
  5. Грондовський Тарас Васильович
  6. Грунда Степан Богданович
  7. Гунчак Олег Михайлович
  8. Гунько Наталія Михайлівна
  9. Довгошия Олег Павлович
  10. Катрук Олег Володимирович
  11. Кучма Іван Антонович
  12. Киричок Сергій  Васильович
  13. Кривий Дмитро Петрович
  14. Мельничук Микола Володимирович
  15. Михальський Ігор Миколайович
  16. Мищишин Марія Богданівна
  17. Морозюк Роман Володимирович
  18. Нагурний Володимир Олександрович
  19. Николин Ольга Мирославівна
  20. Полянок Сергій Андрійович
  21. Приймак  Юрій Іванович
  22. Садовий Олексій Ігорович
  23. Сенів Назар Володимирович
  24. Тафійчук Олександр Олексійович
  25. Чернихівський Тарас Ігорович




НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: м.Тернопіль,вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 7, Технічний коледж ТНТУ, відділення професійної підготовки.

Номер телефону: 26-90-39.

Поштова скринька: MKKP@tk.te.ua.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ВИНИКЛО ПИТАННЯ?




Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання комп’ютерних професій Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя © 1995 -