MKKP


Наші випусники 2011-2015



2008-2011 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Тхір Н.П.
Майстер в/н: Пласконіс О.М.

  1. Бекерський  Тарас Васильович
  2. Білява  Наталя  Ярославівна
  3. Богуцький Євген  Володимирович
  4. Болюх  Ірина Андріївна
  5. Бурак  Андрій Вікторович
  6. Вальчишин Людмила Михайлівна
  7. Вусата  Ірина Віталіївна
  8. Гальтюк  Христина Павлівна
  9. Ганін  Ірина Михайлівна
  10. Гева   Олександр В’ячеславович
  11. Голуб  Степан Васильович
  12. Дюг  Леся Василівна
  13. Іваницька Наталія Іванівна
  14. Климчук  Тарас Ігорович
  15. Кравчук  Петро Васильович
  16. Макосій   Ірина Василівна
  17. Мандзій  Марія Степанівна
  18. Мандзій Володимир Степанович
  19. Мурза   Мар’яна  Юріївна
  20. Мусій  Олександр Анатолійович
  21. Олещук  Наталя Олегівна
  22. Пантелеймін  Володимир Степанович
  23. Петрушенко  Андрій  Миколайович
  24. Порадюк  Тетяна Іванівна
  25. Пристаж Іван Володимирович
  26. Прокоп’єва  Ірина Володимирівна
  27. Рачковська  Антоніна Володимирівна
  28. Ступ’як  Наталія Михайлівна
  29. Шепілевцева (Теслюк)  Христина  Степанівна*
  30. Фаріон  Андрій Миколайович
  31. Ходачок  Наталія Ярославівна
  32. Штипула Віктор Ярославович*
  33. Теляга Олена Яківна**

* відраховані на ІІІ курсі, як такі, що не виконали навчальних програм

** відрахована за власним бажанням


2008-2011 н.р.
Професія «Електромеханік з ремонту і обслуговування ЕОМ. Оператор комп’ютерного набору.»
Група ЕРО-38

Класний керівник: Пицишин Т.Я.
Майстер в/н: Скоренький М. Б.

  1. Балух  Василь Петрович
  2. Білоус   Тарас Олегович
  3. Білоус Ігор Русланович
  4. Вальчук  Андрій   Васильович
  5. Войтович  Володимир  Богданович
  6. Волянюк  Андрій Миколайович
  7. Гордзій  Микола  Віталійович
  8. Денега Михайло Олегович
  9. Зелінка Володимир Васильович
  10. Катушин  Ігор Юрійович
  11. Кащук Богдан Васильович
  12. Кишеня  Мар’ян   Михайлович
  13. Кочан  Олег  Віталійович
  14. Кручок  Степан Дмитрович
  15. Левчук  Віталій   Володимирович
  16. Лемега Віталій Андрійович
  17. Логінський Максим Петрович
  18. Мороз   Ігор Вікторович*
  19. Надра  Юрій  Михайлович
  20. Озімок  Владислав Романович
  21. Панас Андрій Ярославович
  22. Піра Тарас Григорович
  23. Савчук  Віталій  Васильович
  24. Скальський   Микола Миколайович
  25. Старковський  Микола  Васильович
  26. Стефанів Віталій Олегович
  27. Табачук  Ігор  Леонідович*
  28. Тремба Богдан Ігорович
  29. Хромов   Микола  Сергійович
  30. Черкашин  Олег Ілліч
  31. Шмігель  Артур Петрович
  32. Язловецький Богдан Богданович
  33. Якимів Віталій Зеновійович

*Відраховані на ІІІ курсі.


2010-2011 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т3

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Бабій Ірина Миколаївна
  2. Биць Назар Петрович
  3. Гайдук Віталій Андрійович
  4. Голик Андрій Зіновійович
  5. Гречин  Юрій  Ігорович
  6. Гринишин Тарас Андрійович*
  7. Гуменний Володимир Любомирович
  8. Конько Віталій Миколайович
  9. Кравець Ольга Іванівна
  10. Куса Галина Федорівна
  11. Ліщук Юрій Миколайович
  12. Луцик Андрій Михайлович
  13. Макогонюк Назар Романович
  14. Назарко Оксана Леонідівна
  15. Оленюк Святослав Ігорович
  16. Олійник Марія  Григорівна
  17. Паньків Назар Васильович
  18. Пелехович Петро Михайлович
  19. Перчишин Наталія Богданівна
  20. Прокоплюк Олег Анатолійович
  21. Секелик Андрій Зіновійович
  22. Смолій Станіслав Анатолійович
  23. Снігур Роман Любомирович
  24. Сулима Віталій Ігорович
  25. Табас Ігор Стефанович
  26. Томків Віталій Богданович
  27. Тулай Юрій Михайлович
  28. Хомета Андрій Петрович
  29. Шишковський Віталій Анатолійович
  30. Шкварок Михайло Петрович
  31. Ягнюк Ярина Арсенівна

* Відрахований після І семестру


2009-2012 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Суліма І.В.
Майстер в/н: Юзьків В.О.

  1. Антонюк Наталія Михайлівна
  2.  Банаховський Сергій Михайлович
  3. Бернацький Тарас Васильович
  4. Ванькович Роман Васильович
  5. Гевик  Віталій  Ярославович
  6. Гільовська Марія Ярославівна
  7. Григорчук  Вікторія Дмитрівна
  8. Давидяк Віктор Володимирович
  9. Дзьоба  Олег Петрович
  10. Дорош Микола Остапович
  11. Дядченко Максим Юрійович*
  12. Дячок Богдан Ігорович
  13.  Запотічний Віталій Володимирович
  14. Заровенний Тарас Любомирович
  15. Іщак Василь Васильович
  16.  Капустінський Віталій Вікторович
  17. Кирко Олександр Олександрович
  18. Курій  Андрій Петрович
  19. Лечаченко Тарас Анатолійович
  20. Литвин Люба Богданівна
  21.  Ліпніцький Дмитро Романович
  22.  Лозінська Василина Володимирівна
  23. Мартинюк Христина Василівна
  24. Питель Микола Михайлович
  25. Радчишин Тарас Володимирович
  26. Тернович Тарас Миколайович
  27. Ткачук Ольга Степанівна
  28. Фаб’янчук Олександр Ігорович
  29.  Фундига  Ігор Михайлович
  30. Шепілевцева Христина  Степанівна**
  31. Ягольник Дарія Григорівна

* Відрахований на І курсі
** Поновлена на ІІІ курсі (раніше навчалась в групі ОКВ 2008-2011 н.р.)


2009-2012 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-31

Класний керівник: Крива Л.П.
Майстер в/н: Світова А.І.

  1. Васьковська Оксана Анатоліївна
  2. Гарбуз Любов Володимирівна
  3. Гевко Павло  Васильович
  4. Гембаровський Василь Ярославович
  5. Горда Віктор Вікторович*
  6. Гринач Наталя Ігорівна
  7. Гуменюк Надія Миколаївна
  8. Гусак Ірина Миколаївна
  9. Депутат Ірина Сергіївна
  10. Дикий Володимир Михайлович
  11. Дмитрук  Алла Сергіївна
  12. Драбич Тарас Ярославович**
  13. Дутка Марія Михайлівна
  14. Забояк Олег Михайлович
  15. Карягін  Віталій Володимирович
  16. Костів Надія Олегівна
  17. Лукашів Олена Олегівна***
  18. Луців Наталя Григорівна
  19. Макух Олександр Андрійович
  20. Мельник Лілія Миколаївна
  21. Мучинський Іван Васильович
  22. Немий Микола Русланович
  23. Панасюк Ірина Петрівна
  24. Пасічник Катерина Петрівна
  25. Стадарський Роман Ігорович
  26. Стасишин Марія Романівна***
  27. Стецина  Іванна Миколаївна
  28. Тетюк Павло Олегович****
  29. Янзюк Сергій Іванович
  30. Янковська Ганна Іванівна

* відрахований у зв’язку з переведеням в ВПТУ №10 м.Львова

** відрахований у зв’язку з переведеням у Вишнівецьке ПТУ №5

*** відраховані за власним бажанням

**** відрахований як такий що не приступив до занять


2009-2012 н.р.
Професія «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»
Група АТО-37

Класний керівник: Ставицька О.В.
Майстер в/н: Єрмакова Т.А., Олеськів С.В.

  1. Агрес Ірина Вікторівна
  2. Безпалюк  Тетяна Богданівна
  3. Бойчук Андрій Ігорович
  4. Бойко Оксана Михайлівна
  5. Брик Надія Іванівна
  6. Вавришин Галина Ярославівна
  7. Гогусь Ірина Миронівна
  8. Господарисько Андрій Миколайович
  9. Гуменний Руслан Олегович
  10. Гурська  Тетяна  Ігорівна
  11. Дуда Дмитро Ігорович
  12. Жаровський Володимир Юрійович
  13. Зозуля Роман Дмитрович*
  14. Кокайло Іванна Тарасівна
  15. Лацік Назар Ігорович*
  16. Луців Надія Петрівна
  17. Милян Ольга Василівна
  18. Миськів Юлія Петрівна
  19. Мороз  Ірина Василівна
  20. Мрочко Галина Михайлівна*
  21. Нікітіна Наталія Русланівна
  22. Омелянюк Іван Григорович
  23. Гайдук (Пасацька) Ірина Іванівна*
  24. Репета Юлія Ігорівна
  25. Ричко Денис Андрійович
  26. Рукіна Іванна Миколаївна
  27. Сидор Олександра Сергіївна
  28. Федак Любов Ігорівна
  29. Фейцарук Тетяна Володимирівна
  30. Філіпчук Роман Юрійович
  31. Фаріон Тетяна Володимирівна*

* Відраховані на різних курсах за власним бажанням


2011-2012 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Бойчук Дмитро Іванович
  2. Вербовецький Марко Степанович
  3. Джубаба Богдан  Ігорович
  4. Касіч Вадим Ігорович
  5. Лотоцька Марія Василівна*
  6. Николишин Андрій Мирославович
  7. Онопрійчук Анатолій Васильович
  8. Плішка Тарас Петрович
  9. Свищ Віталій Володимирович
  10. Свищ Назарій Ярославович
  11. Ставничий Руслан Петрович
  12. Українець  Віктор Вікторович
  13. Цебринський Орест Іванович
  14. Шулим Ірина Ігорівна
  15. Янусь Андрій Миколайович
  16. Яськів Ігор Євгенович

* Відрахована за власним бажанням


2010-2013 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Гуменюк О.В.
Майстер в/н: Гамівка Н.Р.

  1. Антонюк Павло Віталійович
  2. Баб’як Тетяна Петрівна
  3. Баран Віктор Михайлович
  4. Баран Михайло Михайлович
  5. Бойко  Тарас Віталійович
  6. Борецький Дмитро Євгенійович
  7. Бунт Віталій Ігорович
  8. Вітенько Микола Вікторович
  9. Гавриляк Михайло Ярославович
  10. Грицаюк Дмитро Петрович
  11. Довгий Віталій Васильович
  12. Загородна Галина Григорівна
  13. Кирилюк Ігор Володимирович
  14. Кікало Тарас Олександрович
  15. Крицула Іван Володимирович
  16. Мельничук Павло Андрійович
  17. Михалків Зоряна Ігорівна
  18. Мокрицький Микола Богданович
  19. Музика Володимир Олегович
  20. Олійник Ігор Михайлович
  21. Ометинський Дмитро Васильович
  22. Похила Володимир Степанович
  23. Рибак Ігор Ярославович
  24. Рибачук Євгеній Ігорович
  25. Рольський Володимир Антонович
  26. Романовський Василь Володимирович
  27. Скочинський Андрій Олегович
  28. Сломушинська Наталія Олегівна
  29. Субтельний Василь Степанович
  30. Тарчинська Лілія Олегівна
  31. Ульчак Іван Васильович
  32. Флорчук Юрій Васильович
  33. Цуркан Владислав Вікторович
  34. Шевчук Олег Ігорович*
  35. Якобчук Крістіан Даніелійович

* відрахований за власним бажанням




2010-2013 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-31

Класний керівник: Скоренька Н.О.
Майстер в/н: Яросевич Л.В.

  1. Баль Віталій Олегович
  2. Біскупська Христина Юріївна*
  3. Борис Галина Василівна
  4. Бригідир Юлія Богданівна
  5. Бучковський Ігор Петрович
  6. Вірко Ірина Іванівна
  7. Гладій Ірина Миколаївна
  8. Дідик Оксана Іванівна
  9. Долінська Ольга Ярославівна
  10. Доптун Борис Юрійович
  11. Зазуля Михайло Русланович 
  12. Злагода Ірина Євстахіївна
  13. Калиняк Наталія Богданівна
  14. Климюк Мар’яна Володимирівна
  15. Котило Галина Михайлівна
  16. Куртяк Лариса Петрівна
  17. Лановецька Аліна Миколаївна
  18. Марищак Ольга Михайлівна
  19. Маркович Тетяна Петрівна
  20. Мельник Інна Миколаївна
  21. Миськів Назар Іванович
  22. Німець Надія Василівна
  23. Павлик Людмила Михайлівна
  24. Поліщук Світлана Ігорівна
  25. Проць Олександр Михайлович
  26. Прошак Марія Сергіївна
  27. Ребрик Оксана Леонідівна
  28. Ревуцький Василь Володимирович
  29. Тимчук Сергій Ростиславович
  30. Філь Василь Романович
  31. Фостата Галина Андріївна
  32. Чернецький Ігор Іванович
  33. Чуйко Сергій Станіславович
  34. Шимків Дмитро Михайлович
  35. Шкраб’як Роман Іванович
  36. Шпит Михайло Григорович

* відрахована за власним бажанням


2010-2013 н.р.
Професія «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»
Група АТО-37

Класний керівник: Левковська Т.В.
Майстер в/н: Липовецька-Стець І.В., Пістун О.М.

  1. Бакієв Володимир Зінарович
  2. Бартків Олег Михайлович
  3. Бендерський Дмитро Ігорович
  4. Бовтун Іванна Бориславівна
  5. Болюх Вікторія Сергіївна
  6. Болюх Ольга Сергіївна
  7. Борковський Ігор Федорович
  8. Васько Олена Володимирівна
  9. Вусата Галина Віталіївна
  10. Гах Оксана Любомирівна
  11. Голик Надія Василівна
  12. Головата Іванна Ярославівна
  13. Гринів Віталій Миколайович
  14. Дмитерко Андрій Васильович
  15. Ішков Сергій Сергійович
  16. Климкович Сергій Петрович
  17. Козлюк Марія Вікторівна
  18. Лежак Оксана Михайлівна
  19. Либа Оксана Володимирівна
  20. Ліберна Оксана Вікторівна
  21. Мазур Оксана Сергіївна
  22. Макух Валентин Сергійович
  23. Мерва Галина Тарасівна
  24. Новосад Світлана Володимирівна
  25. Прапорщикова Анастасія Михайлівна
  26. Романчук Іван Олександрович
  27. Сердюкова Анастасія Сергіївна
  28. Сидяга Надія Володимирівна
  29. Сорока Любомир Володимирович
  30. Тімофеєнкова Олена Сергіївна*
  31. Хом’як Наталя Петрівна
  32. Черкас Олена Юріївна
  33. Чуба Аліна Любомирівна
  34. Шлийка Уляна Василівна
  35. Ягла Марія Миколаївна
  36. Якубів Любов Василівна

* відрахована за невиконання навчальних програм та пропуски



2012-2013 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Басюк Андрій Андрійович
  2. Беднарчук Назар Дмитрович
  3. Бицка Юрій Володимирович
  4. Білий Іван Ігорович
  5. Бойко Віталій Степанович
  6. Бутинський Богдан Михайлович
  7. Бутинський Назар Володимирович
  8. Грушинський Богдан Васильович
  9. Дедюх Юлія Ігорівна
  10. Додик Роман Андрійович
  11. Імре Шандор Іванович
  12. Калитюк Василь Анатолійович
  13. Олійник Тарас Михайлович
  14. Пенцак Анатолій Вікторович
  15. Плекан Ярослав Володимирович
  16. Рудаков Олександр Вікторович*
  17. Шафарук Вікторія Ігорівна

* відрахований як такий що не приступив до занять


2011-2014 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Пласконіс О.М.

  1. Антоняк Тарас Юрійович
  2. Бекерський Володимир Васильович
  3. Біловус Марія Василівна
  4. Бутинський Павло Володимирович
  5. Войчишин Христина Ярославівна
  6. Вощило Руслан Володимирович
  7. Добровольський Василь Васильович
  8. Дурановський Андрій Степанович
  9. Зіннатуллін Вадим Франітович
  10. Киляр Тетяна Михайлівна
  11. Ковалишин Тетяна Андріївна
  12. Козак Наталія Михайлівна
  13. Комендат Степан Юрійович
  14. Коцур Наталія Богданівна
  15. Ліщинський Богдан Васильович
  16. Макар Степан Михайлович
  17. Нега Ігор Анатолійович
  18. Ніколюк Олег Васильович
  19. Походило Ярослав Ігорович
  20. Романовський Андрій Михайлович
  21. Романовський Ігор Михайлович
  22. Рощенюк Юрій Олегович
  23. Саламон Богдан Ярославович
  24. Слюз Іван Богданович
  25. Слюсарчин Олександр Віталійович*
  26. Стомарівська Христина Олександрівна
  27. Чайківський Віталій Володимирович
  28. Чекурда Юрій Ігорович
  29. Чулик Володимир Володимирович
  30. Шмігельський Юрій Дмитрович

*відрахований після І курсу за власним бажанням


2011-2014 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-31

Класний керівник: Скоренька Н.О.
Майстер в/н: Яросевич Л.В.

  1. Антонишин Віталій Миколайович
  2. Антонюк Оксана Михайлівна
  3. Бай Ростислав Ігорович
  4. Бойко Марія Михайлівна
  5. Будник Тетяна Юріївна
  6. Буртак Оксана Михайлівна
  7. Ванчура Галина Мирославівна
  8. Вник Євген Романович
  9. Дець Юлія Віталіївна
  10. Дудлій (Білик) Наталія Іванівна*
  11. Качалуба Олег Любомирович
  12. Кафтаник Мар’яна Романівна
  13. Клим’юк Андрій Іванович
  14. Козодій Наталія Василівна
  15. Козуб Анастасія Володимирівна
  16. Мацієвська Ілона Володимирівна
  17. Мацієвська Тетяна Володимирівна
  18. Мединський Андрій Іванович
  19. Михайлецька Лілія Володимирівна
  20. Остапчук Сніжана Олександрівна
  21. Петрук Анжела Володимирівна
  22. Рак Оксана Михайлівна*
  23. Рій Соломія Євгенівна
  24. Семенюк Лілія Василівна
  25. Слободянюк Надія Іванівна
  26. Сокалюк Зоряна Володимирівна
  27. Стахняк Ірина Сергіївна
  28. Стрихальська Надія Петрівна
  29. Тимочко Тарас Романович
  30. Хом’як Володимир Володимирович**

* відрахована як така, що не приступила до занять

** відрахований за власним бажанням


2011-2014 н.р.
Професія «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»
Група АТО-37

Класний керівник: Гейна О.М.
Майстер в/н: Кухта Н.П. (2011-2012), Мартинюк О.Д. (2012-2014), Пістун О.М. (2014)

  1. Антонюк Олена Петрівна
  2. Балабан Соломія Ігорівна
  3. Галущак Тетяна Михайлівна
  4. Гамівка Наталія Богданівна
  5. Городицька Віта Миколаївна
  6. Гураль Ігор Ігорович
  7. Долинка Надія Русланівна
  8. Зварич Соломія Олегівна
  9. Кіс Іван Ігорович
  10. Ковальчук Наталія Василівна
  11. Ковальчук Юлія Василівна
  12. Когут Віра Богданівна
  13. Криворука Оксана Юріївна
  14. Кулій Вікторія Олегівна
  15. Купровська Вікторія Романівна
  16. Кушик Марія Степанівна
  17. Маличок Віта Володимирівна
  18. Масна Ірина Ігорівна
  19. Онуфреїв Володимир Васильович
  20. Петришин Андрій Ігорович
  21. Поврозник Ірина Ігорівна
  22. Сава Юлія Іванівна
  23. Салятицький Олег Олегович
  24. Северчукова Ірина Вікторівна
  25. Семащук Андрій Іванович
  26. Субчак Марія Романівна
  27. Теленчак Марія Володимирівна
  28. Чайковська Катерина Антінівна
  29. Щетініна Руслана Володимирівна
  30. Яремчук Наталя Тарасівна
  31. Кіс Іван Ігорович*

* відрахований у зв’язку з переведеням в Збаразьке ПТУ №25





2013-2014 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Андрієшин Роман Михайлович
  2. Атаманов Ігор Миколайович
  3. Блонський Тарас Олександрович
  4. Богуш Назарій Вікторович
  5. Боднарчук Богдан Михайлович
  6. Бричук Святослав Олександрович
  7. Василак Роман Михайлович
  8. Верхола Андрій Ігорович
  9. Гаращук Тарас Степанович
  10. Горбовий Іван Анатолійович
  11. Дзюбак Юрій Володимирович
  12. Дохват Михайло Васильович
  13. Кмитюк Сергій Анатолійович
  14. Комарницька Руслана Вікторівна
  15. Корніцький Андрій Леонідович
  16. Лебідь Микола Богданович
  17. Мигалевич Віктор Іванович
  18. Мороз Олег Ярославович
  19. Павлов Сергій Сергійович
  20. Полюга Арсен Олексійович
  21. Працьовитий Мирослав Зіновійович
  22. Ринда Богдан Ярославович*
  23. Сердюк Світлана Павлівна
  24. Сідоренко Неля Вікторівна*
  25. Суп Віталій Михайлович
  26. Тимофєєв Владислав Едуардович
  27. Фучило Анастасія Богданівна
  28. Чорна Іванна Іванівна
  29. Шостак Олександр Сергійович
  30. Яворський Павло Сергійович

*Відрахований після І семестру



2012-2015 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»
Група ОКВ-30

Класний керівник: Суліма І.В.
Майстер в/н: Юзьків В.О.

  1. Березюк Богдан Васильович
  2. Бесага Оксана Ярославівна
  3. Білик Максим Олександрович
  4. Біловус Софія Василівна
  5. Бородюк Василь Михайлович
  6. Веретик Андрій Йосипович
  7. Гавриш Віталій Вікторович
  8. Гайда Назар Євгенович
  9. Гогирчак Микола Юрійович
  10. Гогусь Костянтин Петрович
  11. Дольна Наталія Володимирівна
  12. Дунайчик Дмитро Миколайович
  13. Івахів Анастасія Богданівна
  14. Кабарівський Віталій Петрович
  15. Копина Володимир Ярославович
  16. Луців Василь Васильович
  17. Морозовський Богдан-Василь Петрович
  18. Нищота Павло Богданович
  19. Прапорщиков Ілля Михайлович
  20. Рудик Богдан Орестович*
  21. Савків Дмитро Русланович
  22. Сеньків Артур Васильвич
  23. Скаляк Роман Васильович
  24. Тхір Ігор Ігорович
  25. Черкес Анатолій Володимирович
  26. Чмуда Павло Юрійович
  27. Чорний Андрій Петрович
  28. Яблонський Василь Васильович
  29. Яруш Світлана Богданівна
  30. Яцків Андрій Володимирович

* відрахований у зв’язку із переведенням у Підволочиський профтех ліцей


2012-2015 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир»
Група ОКК-31

Класний керівник: Тицька І.В.
Майстер в/н: Світова А.І.

  1. Бойко Сергій Богданович
  2. Величук Михайло Сергійович
  3. Вербіцький Олександр Володимирович
  4. Возняк Зоряна Анатоліївна
  5. Головчук Іванна Віталіївна
  6. Гошій Катерина Михайлівна
  7. Демчук Світлана Володимирівна
  8. Здеб Аліна Іванівна
  9. Когут Андрій Іванович
  10. Лапчак Ірина Петрівна
  11. Лапчак Надія Петрівна
  12. Лесик Мар’яна Ростиславівна
  13. Луцик Ігор Віталійович
  14. Макар Іван Михайлович
  15. Малишко Ірина Богданівна
  16. Мехін Дмитро Юрійович
  17. Мороз Інна Володимирівна
  18. Олексевич Василь Васильович
  19. Перепелюк Павло Ігорович
  20. Попадюк Марія Володимирівна
  21. Предко Максим Володимирович
  22. Ревега Михайло Володимирович
  23. Редчук Ірина Ігорівна
  24. Самець Тетяна Михайлівна
  25. Семак Марія Остапівна
  26. Тимчик Вадим Михайлович
  27. Тимчик Дмитро Михайлович
  28. Цаплап Марія Ярославівна
  29. Шиповський Олександр Стахович
  30. Макуляк Тарас Ігорович*

* відрахований у зв’язку із переведенням в ЗОШ №4 м. Тернополя





2012-2015 н.р.
Професія «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»
Група АТО-37

Класний керівник: Грухіна Т.Я.
Майстер в/н: Гураль С.М. (2012-2013), Пістун О.М. (2013-2015)

  1. Баб’як Мар’яна Володимирівна
  2. Баланюк Артемій Олександрович
  3. Білик Юрій Русланович
  4. Бойко Тетяна Михайлівна
  5. Бойцун Василь Іванович
  6. Водвуд Василь Васильович
  7. Возняк Руслана Михайлівна
  8. Габрилей Ярослав Михайлович*
  9. Гаврилюк Назарій Васильович
  10. Граничний Сергій Михайлович
  11. Демчук Михайло Миколайович
  12. Ковтун Олег Русланович
  13. Костишин Юлія Миколаївна
  14. Кравчун Катерина Анатоліївна
  15. Круцько Дмитро Юрійович
  16. Курило Роман Васильович
  17. Маліцький Володимир Ростиславович
  18. Наливайко Василь Богданович
  19. Ніздропа Віталій Олександрович
  20. Обач Ярослав Михайлович
  21. Ониськів Андрій Володимирович
  22. Осадовський Володимир Васильович
  23. Перчик Василь Юрійович*
  24. Пукас Богдан Миколайович
  25. Рудий Василь Богданович
  26. Слободян Марія Радіонівна
  27. Ткачук Надія Петрівна
  28. Федак Роман Сергійович
  29. Швед Володимир Петрович
  30. Шевчук Марія Ігорівна

*Відраховані на різних курсах





2014-2015 н.р.
Професія «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника»
Група ОКН-Т2

Класний керівник: Тхір І.Л.
Майстер в/н: Кухта Н.П.

  1. Бурик Сергій Ярославович
  2. Васильчук Євген Вікторович
  3. Вергиляс Назарій Ярославович
  4. Волоцький Іван Михайлович
  5. Гевко Назарій Ігорович
  6. Максимчук Іван Дмитрович
  7. Матвєєв Дмитро Димитрович
  8. Орлова Галина Анатоліївна
  9. Паляниця Юрій Аркадійович
  10. Петришин Роман Ігорович
  11. Попик Михайло Іванович
  12. Трендовацький Петро Ігорович
  13. Чікуров Андрій Миколайович
  14. Шигера Володимир Олегович
  15. Ямчук Вадим Володимирович




НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: м.Тернопіль,вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 7, Технічний коледж ТНТУ, відділення професійної підготовки.

Номер телефону: 26-90-39.

Поштова скринька: MKKP@tk.te.ua.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ВИНИКЛО ПИТАННЯ?




Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання комп’ютерних професій Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя © 1995 -