emain_icon Наша пошта
mkkp@tk.te.ua
emain_icon Телефон
0352-26-90-39
emain_icon Тернопіль
вул. Мирона Тарнавського, 7

Екскурсія групи ОПЗ-10 в ІТ-компанію Magnis HUB (2019р.)

Головна - Екскурсія групи ОПЗ-10 в ІТ-компанію Magnis HUB (2019р.)

На завершення першого курсу 2018-2019 н.р. учні групи ОПЗ-10 разом з майстром виробничого навчання Юзьків В.О. ходили на екскурсію в ІТ компанію "Magnis", знайомилися з роботою "айтішніків", програмістів. Під час змістовної зустрічі з представниками підприємства учні отримали багато цікавої інформації для себе, зокрема про розробку різних проектів, створення web-сайтів, сучасні мови програмування. Учні ставили багато запитань щодо можливостей оn-line навчання, проходження різнорівневих курсів, участі в розробці проектів.

Войтович Саша:
Екскурсія особисто мені сподобалася. За одну годину перебування в компанії MAGNIS HUB я зрозумів, що я ще більше хочу вивчати мови програмування і розвиватися в цьому руслі. У приміщенні компанії панує домашня атмосфера, тиша і спокій, і найголовніше це прохолода у таку жарку погоду. Ще я дізнався що тут восени проходять курси, до того ще й безкоштовні. Я вже запропонував своїм одногрупникам записатися на курси, але вони ще в роздумах. Екскурсія була досить цікавою, змістовною, я не шкодую що ми потратили свій час на цю екскурсію.

Онищук Віка:
Екскурсія по компанії MAGNIS HUB мені дуже сподобалася. Після перебавання в компанії я зрозуміла , що хочу і далі продовжувати вивчати свою професію. На екскурсії я взнала багато нового і цікавого, що може пригодитись мені в майбутньому. Вони будують команди розробників світового класу, які будують програмне забезпечення використання технологічних знань, бізнес-мислення. Сама компанія є дуже красива. В приміщені спокійна і затишна атмосфера, а робітники компанії мають між собою дружні стосунки. В цілому, мені сподобалось і я рада, що побувала в MAGNIS HUB. З радістю відвідала б це місце ще.

Гривас Катя:
Екскурсія в компанії Magnis мені дуже сподобалась, в майбутньому хотілося б там працювати. Компанія Magnis заснована в 2001 році у місті Тернополі. Продукти, що створюються в компанії, дають змогу збільшити прибуток інтернет-магазина, а також оптимізувати інші процеси електронної комерції.

Команда складається з талановитих програмістів, QA, менеджерів технічної підтримки та інтернет-маркетологів. За короткий проміжок часу компанія здобула високі досягнення і далі розвивається. Екскурсія була дуже корисною для нас, як майбутніх програмістів і дала стимул далі навчатися, здобувати освіту, працювати над собою, щоб теж працювати в такі компанії.

Соколов Рома:
Не давно ми зі своєю групою з коледжу пішли на екскурсію в цю IT-компанію, де вони нам пояснили майже все про то з чим і як вони працюють. Особливо було цікаво послухати про їхні проекти, напрямки діяльності, з якими компаніями вони співпрацюють, переваги тих чи інших мов програмування, росповіли про IT-кластери, що це таке і як з цим працювати. Провели нам дуже цікаву екскурсію по своєму офісу, показали нам свої робочі місця, розповіли про характеристики своїх ПК і на яких краще робити ту чи іншу роботу. Було все дуже інформативно мені здається що вони надихнули не моло людей працювати в IT сфері. Тут можна ще багато розказувати но краще туди піти в переконатися у всьому самому.

Голояд Діма:
Під час екскурсії я дізнався багато чого нового і цікавого і я не думаю, що тільки для мене, а іншим хто був присутній на цій екскурсії.Наприкладі, що потрібно розглядати основи, щоб почати "кар'єру" і це дуже важлива порада і надає напрямку правильно рухатися.Нам при зустрічі розповідали нади чим вони працюють і на яких мовах програмування.Ще розповіли, що у них є 4 офіса які знаходяться на Україні і один офіс в Нідерландах.Те що вони працюють вже з 2005 року і у них більше 150 висококваліфікованих робітників і розроблено більше 450 успішних проектів для різних компаній.Використовують багато технології для розробки програм для різних операційних систем (android, ios, windows ,mac) і використовують мови програмування такі як c++, c#, java script і інші.І після такої консультації нам провели екскурсію по робочих місцях і показали як працюють працівники над проектами.

Бокове меню

Авторизація