MKKP

Рейтинг успішності учнів комп'ютерних професій



10 учнів групи ОПЗ-10 з найвищим середнім балом по предметах професійної підготовки за підсумками І семестру 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові Середній бал
1 Войтович Олександр Іванович 9,9
2 Безкоровайний Антон Павлович 9,5
3 Германський Назар Богдановичій 9,4
4 Соколов Роман Михайлович 9,0
5-7 Голояд Дмитро Русланович 8,6
5-7 Онищук Вікторія Віталіївна 8,6
5-7 Романяк Назарій Русланович 8,6
8 Мілух Богдан Андрійович 8,4
9 Качунь Ігор Ярославович 8,0
10 Брицький Володимир Ігорович 7,8

10 учнів групи ОПЗ-10 з найвищим середнім балом по усіх навчальних предметах за підсумками І семестру 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові Середній бал
1 Войтович Олександр Іванович 9,37
2 Безкоровайний Антон Павлович 8,66
3 Онищук Вікторія Віталіївна 8,45
4 Германський Назар Богдановичій 8,33
5 Голояд Дмитро Русланович 8,23
6 Соколов Роман Михайлович 8,16
7 Гривас Катерина 8,12
8 Ковганова Яна 7,91
9 Коваль Денис 7,83
10 Мілух Богдан Андрійович 7,79

10 учнів групи ОПЗ-20 з найвищим середнім балом по предметах професійної підготовки
за підсумками І семестру 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові Середній бал
1 Бурмас Сергій Андрійович 10,33
2 Сотник Андрій Петрович 10,00
3 Личак Віталій Романович 9,78
4 Климчук Дмитро Андрійович 9,44
5 Романець Роман Сергійович 9,33
6 Квет Ігор Миколайович 9,00
7-10 Ярема Світлана Сергіївна 8,89
8-10 Рарак Діана Євгенівна 8,89
9-10 Деркач Назарій Ігорович 8,89
10-10 Бойко Ігор Петрович 8,89

10 учнів групи ОПЗ-20 з найвищим середнім балом по усіх навчальних предметах
за підсумками І семестру 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові Середній бал
1 Бурмас Сергій Андрійович 9,81
2 Личак Віталій Романович 9,57
3 Романець Роман Сергійович 8,90
4 Сотник Андрій Петрович 8,75
5 Рарак Діана Євгенівна 8,43
6 Ярема Світлана Сергіївна 8,29
7 Іваніцький Анатолій Михайлович 8,25
8 Сивак Катерина Степанівна 8,24
9 Савків Олег Ігорович 8,19
10 Бойко Ігор Петрович 8,15

10 учнів групи ОКВ-30 з найвищим середнім балом по предметах професійної підготовки
за підсумками І семестру 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові Середній бал
1 Бойко Богдан Іванович 10,1
2 Корчевський Володимир Володимирович 9,9
3 Патра Володимир Миколайович 9,9
4 Мурадян Анна Арменівна 9,5
5 Паскевич Ігор Романович 9,5
6 Феньо Володимир Ярославович 9,5
7 Сучков Сергій Сергійович 9
8 Цимбалюк Гліб-Олександр Богданович 9
9 Маланчук Олександр Степанович 8,9
10 Костич Андрій Ігорович 8,7

10 учнів групи ОКВ-30 з найвищим середнім балом по усіх навчальних предметах
за підсумками І семестру 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові Середній бал
1 Бойко Богдан Іванович 9,6
2 Паскевич Ігор Романович 9,4
3 Мурадян Анна Арменівна 9,3
4 Феньо Володимир Ярославович 9,1
5 Патра Володимир Миколайович 9,0
6 Маланчук Олександр Степанович 8,3
7 Цимбалюк Гліб-Олександр Богданович 8,2
8 Сучков Сергій Сергійович 8,1
9 Гнатів Діана Тарасівна 8
10 Ірза Андрій Петрович 8

Рейтинг учнів груп комп’ютерних професій з найвищим середнім балом по предметах професійної підготовки за підсумками І семестру 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові Група Середній бал
1 Бурмас Сергій Андрійович ОПЗ-20 10,33
2 Бойко Богдан Іванович ОКВ-30 10,1
3 Сотник Андрій Петрович ОПЗ-20 10,00
4-6 Войтович Олександр Іванович ОПЗ-10 9,90
4-6 Корчевський Володимир Володимирович ОКВ-30 9,90
4-6 Патра Володимир Миколайович ОКВ-30 9,90
7 Личак Віталій Романович ОПЗ-20 9,78
8-11 Безкоровайний Антон Павлович ОПЗ-10 9,50
8-11 Мурадян Анна Арменівна ОКВ-30 9,5
8-11 Паскевич Ігор Романович ОКВ-30 9,5
8-11 Феньо Володимир Ярославович ОКВ-30 9,5
12 Климчук Дмитро Андрійович ОПЗ-20 9,44
13 Германський Назар Богдановичій ОПЗ-10 9,40
14 Романець Роман Сергійович ОПЗ-10 9,33
15-18 Соколов Роман Михайлович ОПЗ-10 9,00
15-18 Квет Ігор Миколайович ОПЗ-20 9,00
15-18 Сучков Сергій Сергійович ОКВ-30 9,00
15-18 Цимбалюк Гліб-Олександр Богданович ОКВ-30 9,00
19 Маланчук Олександр Степанович ОКВ-30 8,90
20-23 Ярема Світлана Сергіївна ОПЗ-20 8,89
20-23 Рарак Діана Євгенівна ОПЗ-20 8,89
20-23 Деркач Назарій Ігорович ОПЗ-20 8,89
20-23 Бойко Ігор Петрович ОПЗ-20 8,89
24 Костич Андрій Ігорович ОКВ-30 8,7
25-27 Голояд Дмитро Русланович ОПЗ-10 8,60
25-27 Онищук Вікторія Віталіївна ОПЗ-10 8,60
25-27 Романяк Назарій Русланович ОПЗ-10 8,60
28 Мілух Богдан Андрійович ОПЗ-10 8,40
29 Качунь Ігор Ярославович ОПЗ-10 8,00
30 Брицький Володимир Ігорович ОПЗ-10 7,80

Рейтинг учнів груп комп’ютерних професій з найвищим середнім балом по усіх навчальних предметах за підсумками І семестру 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові Група Середній бал
1 Бурмас Сергій Андрійович ОПЗ-20 9,81
2 Бойко Богдан Іванович ОКВ-30 9,6
3 Личак Віталій Романович ОПЗ-20 9,57
4 Паскевич Ігор Романович ОКВ-30 9,4
5 Войтович Олександр Іванович ОПЗ-10 9,37
6 Мурадян Анна Арменівна ОКВ-30 9,3
7 Феньо Володимир Ярославович ОКВ-30 9,1
8 Патра Володимир Миколайович ОКВ-30 9,0
9 Романець Роман Сергійович ОПЗ-20 8,90
10 Сотник Андрій Петрович ОПЗ-20 8,75
11 Безкоровайний Антон Павлович ОПЗ-10 8,66
12 Онищук Вікторія Віталіївна ОПЗ-10 8,45
13 Рарак Діана Євгенівна ОПЗ-20 8,43
14 Германський Назар Богдановичій ОПЗ-10 8,33
15 Маланчук Олександр Степанович ОКВ-30 8,3
16 Ярема Світлана Сергіївна ОПЗ-20 8,29
17 Іваніцький Анатолій Михайлович ОПЗ-20 8,25
18 Сивак Катерина Степанівна ОПЗ-20 8,24
19 Голояд Дмитро Русланович ОПЗ-10 8,23
20 Цимбалюк Гліб-Олександр Богданович ОКВ-30 8,2
21 Савків Олег Ігорович ОПЗ-20 8,19
22 Соколов Роман Михайлович ОПЗ-10 8,16
23 Бойко Ігор Петрович ОПЗ-20 8,15
24 Гривас Катерина ОПЗ-10 8,12
25 Сучков Сергій Сергійович ОКВ-30 8,1
26 Гнатів Діана Тарасівна ОКВ-30 8
27 Ірза Андрій Петрович ОКВ-30 8
28 Ковганова Яна ОПЗ-10 7,91
29 Коваль Денис ОПЗ-10 7,83
30 Мілух Богдан Андрійович ОПЗ-10 7,79




НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: м.Тернопіль,вулиця Генерала Мирона Тарнавського, 7, Технічний коледж ТНТУ, відділення професійної підготовки.

Номер телефону: 26-90-39.

Поштова скринька: MKKP@tk.te.ua.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ВИНИКЛО ПИТАННЯ?




Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання комп’ютерних професій Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя © 1995 -